h تولید آیفون 6 اپل در چین اغاز شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تولید آیفون 6 اپل در چین اغاز شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تولید آیفون 6 اپل در چین اغاز شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تولید آیفون 6 اپل در چین اغاز شد

تولید آیفون 6 اپل در چین اغاز شد

تولید آیفون 6 اپل در چین اغاز شد

آیفون 6 در دو مدل مختلف با نمایشگرهای 4.7 و 5.5 اینچی عرضه خواهد شد. مدل 4.7 اینچی زودتر عرضه شده و نمونه 5.5 اینچی با اندکی تاخیر روانه بازارهای جهانی خواهد شد.

بلومبرگ نوشت ، اپل همیشه مدل‌های جدید آیفون را در پاییز عرضه می‌کرد، اما این بار برای بازاریابی بهتر و افزایش فروش آنها هم تنوع مدل های آیفون 6 را بیشتر کرده و هم زمان عرضه آنها را موکول به تابستان نموده است.

علت بزرگتر شدن ابعاد نمایشگرهای آیفون عرضه گوشی‌های رقیب با کیفیت بالا از سوی سامسونگ و اچ تی سی است. هر دو شرکت گوشی‌هایی با نمایشگرهای 5.7 اینچی عرضه نموده اند. بررسی ها نشان می دهد در چین 40 درصد از گوشی های آندرویدی فروخته شده در سال 2014 نمایشگرهایی بزرگتر از 5 اینچ داشته اند و لذا گوشی های کوچک تر چندان با استقبال مواجه نخواهند شد.

باید توجه داشت که آیفون پرفروش‌ترین محصول اپل است و بیش از نیمی از درآمد سالانه این شرکت را به خود اختصاص می دهد. در سال گذشته درآمد جهانی حاصل از فروش گوشی‌های همراه از مرز 91 میلیارد دلار گذشت. این رقم از مجموع فروش شرکت های یاهو، اوراکل، فیس بوک و توییتر بیشتر است.iphone6-apple

3 تیر 1393