h واردکنندگان گوشی های همراه در کشور - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

واردکنندگان گوشی های همراه در کشور,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,واردکنندگان گوشی های همراه در کشور,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,واردکنندگان گوشی های همراه در کشور

واردکنندگان گوشی های همراه در کشور

واردکنندگان گوشی های همراه در کشور

همانطور که می دانید تلفن همراه در کشور با ضریب نفوذ بیش از ۱۰۰ درصد در بین نیازهای اصلی مردم قرار گرفته است. از طرفی قاچاق این کالا به بیش از ۹۰ درصد در کشور رسیده است که متاسفانه آماری بسیار ناراحت کننده به شمار می رود. اما اگر نهادی مستقل برای نظارت بر این کالای اساسی در کشور تشکیل شود، هم می توان قیمت ها را دیدبانی کرد و هم می توان با قدرت بیشتری از ورود این کالا به صورت قاچاق جلوگیری کرد.

با این حال برخی برندها در کشور به صورت مستقیم و یا تایید شده از جانب کمپانی ها در کشور اقدام به واردات ، فروش و همچنین خدمات پس از فروش کالا می کنند که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

همانطور که می دانید برند اپل هنوز نماینده رسمی تایید شده از جانب کمپانی اپل در ایران ندارد و وارد کنندگان آن با مجوزهای صادر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به واردات این برند می کنند.

08

برند اچ تی سی را شرکت های آرمان همراه آرین, پرشین سلوکام و یاس جهان وارد بازار کشور می کنند.

htc-logo

گوشی های سونی توسط شرکت آرمان همراه آرین,

Sony-logo-vector

 

همچنین برند کره ای ال جی را نیز توسط شرکت مدیاپردازش وارد بازار تلفن همراه کشور می شود.

 

LG_LOGO_NEW

گوشی های سامسونگ نیز توسط دوشرکت سامتل و مایکروتل ,

url

 

برند هوآوی نیز توسط شرکت پارس مایکروتل در سطح بازار تلفن همراه کشور عرضه می شود.

 

Huawei_Logo

دو شرکت آرین و یاس نیز در زمینه واردات گوشی های الکاتل فعالیت دارند.

 

05

نوکیا توسط شرکت های ارتباطات وطنی پرشیا و ارکان ارتباطات وارد بازار دیجیتال کشور می شوند.

 

0

 

شرکت سامتل نیز در زمینه واردات گوشی های زد تی ای فعالیت می کنند.

 

zte-logo

 

اعلام اسامی شرکت های فوق در حالی است که برندهای صاحب نامی همچون اپل, اچ تی سی, آلکاتل,ال جی, سامسونگ, سونی, نوکیا, زد تی ای, هوآوی توسط شرکت های فوق وارد بازار آی تی کشور می شوند.

گفتنی است شرکت هایی که به عنوان واردکننده قانونی موبایل در کشور فعالیت دارند و اسامی آنها در سایت وزارت صنعت , معدن و تجارت نیز آمده است باید به ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش بپردازند به طوری که در صورت اتمام مهلت واردات با توجه به لغو مجوز طبق تعهد باید خدمات پس از فروش به اجناس فروخته شده خدمات ارایه دهند.

به نقل از؛ Lifeotech

3 تیر 1393