h هلند با شکست شیلی به عنوان صدرنشین صعود کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هلند با شکست شیلی به عنوان صدرنشین صعود کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هلند با شکست شیلی به عنوان صدرنشین صعود کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هلند با شکست شیلی به عنوان صدرنشین صعود کرد

هلند با شکست شیلی به عنوان صدرنشین صعود کرد

تیم‌های ملی هلند و شیلی در دور سوم مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل و از گروه B رقابت‌ها از ساعت 20 و 30 امروز (دوشنبه - به وقت تهران) به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت به برتری 2 بر صفر هلند انجامید.

در این دیدار که در ورزشگاه کورینتیانس شهر سائوپائولو انجام شد، دو تیم برای اینکه بتوانند خود را به عنوان تیم صدرنشین گروه B معرفی کنند، برابر هم قرار گرفتند.

نیمه اول دیدار هلند - شیلی با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم شاگردان فن‌خال در دقیقه 77 روی یک ارسال توسط لروی فِر به گل رسیدند. لاله‌های نارنجی در دقایق پایانی بازی نیز توسط ممفیس موفق به گلزنی شدند تا با گل دقیقه 2+90 این بازیکن هلند با نتیجه 2 بر صفر بازی را به پایان برساند.

به گزارش تسنیم، هلندی‌ها با این پیروزی 9 امتیازی شدند و به عنوان تیم اول گروه B باید به مصاف تیم دوم گروه A بروند که این تیم هنوز مشخص نشده است.

3 تیر 1393