h پیشنهاد استقلال و چند تیم اروپایی به علیرضا حقیقی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پیشنهاد استقلال و چند تیم اروپایی به علیرضا حقیقی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پیشنهاد استقلال و چند تیم اروپایی به علیرضا حقیقی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پیشنهاد استقلال و چند تیم اروپایی به علیرضا حقیقی

پیشنهاد استقلال و چند تیم اروپایی به علیرضا حقیقی

باشگاه استقلال در ادامه مذاکرات خود برای جذب دروازه‌بان و مشخص کردن جانشین مهدی رحمتی به دنبال دروازه‌بان فیکس تیم ملی است. استقلالی‌ها بعد از منتفی شدن حضور علیرضا بیرانوند برای جذب علیرضا حقیقی پیغام‌هایی به این بازیکن داده‌اند.

به گزارش ظهور12به نقل از تسنیم ، حقیقی که اکنون همراه تیم ملی در برزیل به سر می‌برد و در دو بازی ابتدایی ایران در جام جهانی برابر نیجریه و آرژانتین عملکرد خوبی داشته، با پیشنهاد باشگاه استقلال مواجه شده است.

مدیر برنامه‌های این بازیکن در این خصوص به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: پیشنهاد استقلال از سوی برخی نزدیکان به این تیم به من رسیده و واسطه‌هایی که با باشگاه استقلال در تماس هستند برای حضور علیرضا در این تیم پیغام‌هایی داده‌اند.

وی درباره اینکه پاسخ حقیقی به پیشنهاد استقلالی‌ها چه بوده، اظهار داشت: پیش از هر چیز باید بگویم تمرکز او اکنون روی تیم ملی و بازی با بوسنی است که در سرنوشت ایران در جام جهانی تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل حقیقی به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کند. پیشنهاد استقلالی‌ها نیز به صورت رسمی و از طریق مسئولان این باشگاه مطرح نشده است.

مدیربرنامه‌های علیرضا حقیقی در پاسخ به این سؤال که این دروازه‌بان بعد از درخشش در بازی با آرژانتین پیشنهاد اروپایی داشته یا نه، عنوان کرد: علیرضا اکنون با باشگاه روبین‌کازان قرارداد دارد و بازیکن این تیم محسوب می‌شود. پیشنهادهایی از سوی چند تیم اروپایی مطرح شده اما مطمئناً این پیشنهادها بعد از پایان دیدارهای ایران در جام جهانی بررسی می‌شود تا وضعیت علیرضا مشخص شود.

وی در خصوص اینکه پیشنهاد این دروازه‌بان از چه تیم‌هایی بوده، خاطرنشان کرد: اکنون نمی‌توانم اسمی از این تیم‌ها ببرم اما پیشنهادهای رسمی از لیگ‌های فرانسه، پرتغال و انگلیس است.

2 تیر 1393