h حمله شبکه من و تو به مراسم شهدای گمنام + سند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله شبکه من و تو به مراسم شهدای گمنام + سند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله شبکه من و تو به مراسم شهدای گمنام + سند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله شبکه من و تو به مراسم شهدای گمنام + سند

حمله شبکه من و تو به مراسم شهدای گمنام + سند

حمله شبکه من و تو به مراسم شهدای گمنام + سند

چندی پیش در جریان یک اتفاق که هنوز علتش اصلی اش کشف نشده دختر بچه ای به نام " مائده کبرایی آبکنار " ربوده میشود

به گزارش ظهور12 ، این مسئله جوی ناراحت کننده در بین مردم به راه می اندازد و گروهی هم با فعالیت در شبکه های اجتماعی سعی در کمک برای یافتن این کودک میکنند ، داغ شدن این موضوع باعث میشود تا بسیاری از روزنامه نگاران و خبرنگاران به دنبال مصاحبه با خانواده این کودک باشند .

اما در این میان یکی از خبرنگاران مستقل!! به نام مسیح علینژاد که سابقه فعالیت های ضد ایرانی وی به تازگی با ایجاد برخی صفحات غیراخلاقی گسترش یافته با خانواده این کودک تماس گرفته و سوالاتی رابرای مادر این کودک مطرح میکند.

البته چندی بعد خانواده این دختربچه گیلانی به این مسئله واکنش نشان داده و اعلام میکنند که اصلا مطلع نبودند که این فرد چه کسی بوده و چه اقداماتی تاکنون انجام داده است.

در این میان اما برخی شبکه های معاند که دشمنیشان بطور قطع با مردم و نظام جمهوری اسلامی اثبات شده سعی داشتند تا با شیطنت رسانه ای جوی علیه جامعه مذهبی کشور به راه بی اندازند تا بتوانند بهره برداری های سیاسی خود را از آن به سرانجام برسانند.

سایت شبکه منوتو با نقل خبر "گفتگو با مادر دانش آموز هشت ساله ای که در انزلی ناپدید شد" در انتهای این خبر نوشته است : 'برخی منابع به اتاق خبر گفته اند علت تعطیلی شرکت مسوولان مدرسه در "مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام بندر انزلی" بوده است.'

پایگاهی که از لندن اداره میشود منبع اگاهش در انزلی چه کار میکند؟ ؛ بهانه جویی این شبکه برای سیاسی کردن این حادثه به قدری مضحک و از روی ضعف است که اصلا نیازی به تفسیر و توضیح دراین رابطه نیست‌.

2 تیر 1393