h از طریق موبایل بلیط قطار تهران - مشهد بخرید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

از طریق موبایل بلیط قطار تهران - مشهد بخرید,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,از طریق موبایل بلیط قطار تهران - مشهد بخرید,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,از طریق موبایل بلیط قطار تهران - مشهد بخرید

از طریق موبایل بلیط قطار تهران - مشهد بخرید

به گزارش ظهور12 به نقل از ایمنا ، این سامانه چند روز پیش توسط مسئولان کشور افتتاح شد که مطابق با آن از این پس امکان خريد بليت قطار از طريق تلفن هاي همراه ميسر شود.

مدیرکل راه آهن استان اصفهان در این باره خصوص به خبرنگار ایمنا، گفت: با توجه به راه اندازی این سامانه، در حال حاضر مقرر شده به مدت یک ماه در مسير تهران – مشهد به صورت آزمايشي فعاليت خود را آغاز کند.

حسن ماسوری با اشاره به اینکه این طرح در حال حاضر برای شرکت رجا فراهم شده است، افزود: به زودی تمام شبکه ريلي کشور از طريق اين سامانه تحت پوشش قرار می گيرند اما زمان آن هنوز مشخص نشده است.

وی از افتتاح سکوی جدید ایستگاه راه آهن اصفهان در چند روز آینده خبر داد و بیان داشت: قرار است این طرح توسط وزیر راه و شهرسازی افتتاح و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

مدیرکل راه آهن استان اصفهان به نوسازي و افزايش ناوگان مسافري اين اداره کل اشاره کرد و افزود: بازسازي تمامي نمازخانه هاي ايستگاه هاي طول خط اين اداره کل، بهسازي و زيبا سازي و تجهيز سالن انتظار، اتاق تشريفات، سکوها و نمازخانه ايستگاه مسافري اصفهان از جمله اقدامات اين اداره کل در بخش خدمات ايستگاهي است.

2 تیر 1393