h درخواست مجلسی ها از دولت برای تمدید قرارداد با کی‌روش - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درخواست مجلسی ها از دولت برای تمدید قرارداد با کی‌روش,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درخواست مجلسی ها از دولت برای تمدید قرارداد با کی‌روش,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درخواست مجلسی ها از دولت برای تمدید قرارداد با کی‌روش

درخواست مجلسی ها از دولت برای تمدید قرارداد با کی‌روش

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از وزیر ورزش و جوانان خواست تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش را پیگیری کند.

حسین طلا در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به عملکرد بسیار خوب و مقتدرانه تیم ملی ایران مقابل آرژانتین اظهار کرد: بازی دیشب مقابل آرژانتین نشان داد اگر هر گروهی اراده پیروزی و شکست حریف را داشته باشد قطعا می‌تواند به موفقیت دست یابد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که آرژانتین 12 نفره مقابل تیم ملی ایران بازی کرد، گفت: داور در این مسابقه به عنوان یار دوازدهم توانست ضعف تیم آرژانتین را جبران کند و او به عنوان مدافع آرژانتین فوق‌العاده‌ خوب بازی کرد! شاید اگر پنالتی به نفع ما گرفته می‌شد تیم ملی ایران پیروز بازی بود.

وی افزود: این بازی زیبا نشان داد که سرمربی تیم ملی ایران برنامه‌ریزی صحیح و درستی را برای مواجهه با تیم‌های بزرگ در پیش گرفته است. به همین جهت از دکتر گودرزی، وزیر ورزش و جوانان تقاضا دارم تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش را به صورت جدی پیگیری و او را در تیم ملی ایران حفظ کند.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: قطعا ماندن کارلوس کی‌روش به نفع کشور و تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود.

ا‌نتها‌ی‌ پیا‌م

2 تیر 1393