h جواد رمضان نژاد مدیر شبکه افق شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جواد رمضان نژاد مدیر شبکه افق شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جواد رمضان نژاد مدیر شبکه افق شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جواد رمضان نژاد مدیر شبکه افق شد

جواد رمضان نژاد مدیر شبکه افق شد

«جواد رمضان‌نژاد» مدیر گروه مستند شبکه چهار سیما روز گذشته با حکم «علی دارابی» مدیر شبکه تلویزیونی افق شد.

به گزارش ظهور12 به نقل از فارس ، بنا بر این گزارش، برای مدیریت بیستمین شبکه دیجیتالی تلویزیون گزینه‌های بسیاری مطرح شد که سرانجام رمضان‌نژاد این سمت را برعهده گرفت.

* افق با یک پیش تولید مفصل

اولین خبر راه اندازی این شبکه را سیدعزت الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما روز 23 اردیبهشت سالجاری در حاشیه اختتامیه جشنواره بین المللی رادیو اعلام کرد و در مدت زمان حدود 10 روز و در آستانه 3 خرداد مصادف با آزادسازی خرمشهر این شبکه صاحب فرکانس مستقل به عنوان بیست و دومین شبکه رسانه ملی شد.

در ادامه هم پخش برنامه‌های شبکه افق در 13 خرداد آغاز شد اما مقدمات و تدارک راه اندازی این شبکه تلویزیونی از حدود 2 سال گذشته آغاز شده است.

در حقیقت این شبکه که جای آن در میان شبکه‌های تلویزیونی سرگرم کننده خالی بود، قرار است به مسائل مهم انقلاب و دنیای اسلام بپردازد. بیداری اسلامی، گفتمان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، اصول و ارزش‌های فرهنگی ایرانی-اسلامی، مبانی دینی، پاسداشت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و تقویت فرهنگ دینی از جمله سرفصل‌های برنامه‌های این شبکه تازه تاسیس است.

در معرفی برنامه‌های این شبکه نیز، برنامه‌هایی نظیر تولد در زمین سوخته ساخته وحید فرجی، رادیکال امریکایی، سی کی فایلز، مجموعه تلویزیونی آسمان من، چهارسوق، سرزمین نخبگان، مستند پرتره فیروزه با موضوع معرفی شاعران انقلاب اسلامی، طوفان، در قلب برف، مدرسه سلما و .... به چشم می‌خورد که همگی از جمله آثار مطرح هستند و قالب بیشتر آنها مستند است.

نگاهی فهرست‌وار به برنامه‌هایی که این شبکه برای پخش در نظر گرفته نشان از توجه ویژه گردانندگان افق به مبانی اولیه‌ای است که برای راه اندازی این شبکه در نظر گرفته شده است.

1 تیر 1393