h سرمربی ایران: ذهنیت دنیا را نسبت به فوتبال ایران عوض کردیم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سرمربی ایران: ذهنیت دنیا را نسبت به فوتبال ایران عوض کردیم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سرمربی ایران: ذهنیت دنیا را نسبت به فوتبال ایران عوض کردیم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سرمربی ایران: ذهنیت دنیا را نسبت به فوتبال ایران عوض کردیم

سرمربی ایران: ذهنیت دنیا را نسبت به فوتبال ایران عوض کردیم

کارلوس کی‌روش هنگام خروج از رختکن و پس از شکست یک بر صفر مقابل آرژانتین در جمع خبرنگاران در مورد اینکه مردم ایران از شیوه بازی ایران راضی بودند، گفت: از عملکرد تیم خیلی راضی هستم و در واقع تمام تلاش‌مان را انجام دادیم . اکنون هم دیگر نتیجه عوض نمی‌شود.

وی ادامه داد: ما باید بر روی تیم خودمان تمرکز کنیم و تیم را ریکاوری کنیم و برای بازی بعدی و پیروزی مقابل بوسنی آماده شویم.

کی‌روش در خصوص اعتراضش به داور مسابقه گفت: این اشتباه قابل بخشش نیست، اگر بخواهیم ببخشیم، دیگر جای ما اینجا نخواهد بود، اگر هم حرفی بزنیم که شاید درست نباشد، در هر حال از مسئولان فیفا می‌خواهم تا به وضعیت داوری این دیدار رسیدگی کنند.

وی در پایان در خصوص اینکه گفته بودید همه فکر می‌کنند این گروه ۳ تیمی است، گفت:‌ با دیداری که مقابل آرژانتین انجام دادیم توانستیم ذهنیت مردم دنیا را به نسبت به فوتبال ایران تغییر دهیم. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930401000007#sthash.U01lYVvL.dpuf

1 تیر 1393