h لیونل مسی: ایران من و تمام آرژانتین را مهار کرده بود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

لیونل مسی: ایران من و تمام آرژانتین را مهار کرده بود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,لیونل مسی: ایران من و تمام آرژانتین را مهار کرده بود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,لیونل مسی: ایران من و تمام آرژانتین را مهار کرده بود

لیونل مسی: ایران من و تمام آرژانتین را مهار کرده بود

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از برزیل، لیونل مسی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر ایران به خبرنگاران گفت: واقعیت این است که ما بازی سختی را پشت سرگذاشته‌ایم. باید صادقانه بگویم که ایران نمایش خوب و عالی داشت و راه‌های نفوذ ما را بسته بود. به همین خاطر شکستن سد دفاعی آنها سخت بود.

وی افزود: در نیمه اول ما تلاش کردیم تا بتوانیم به دروازه ایران نزدیک شویم اما آنها به خوبی دفاع کردند و برای این کار سازمان دهی شده بودند. البته ایران چند موقعیت خوب هم برای گلزنی داشت اما بازیکنان ما هوشیار بودند.

مسی در پاسخ به این پرسش که چه احساسی از زدن گل پیروزی آرژانتین داشتید گفت: به هر حال ما باید این بازی را با پیروزی به پایان می بردیم چرا که به سه امتیاز آن نیاز داشتیم. ما با این سه امتیاز خیالمان را بابت صعود راحت کردیم و به همین خاطر باید تلاش می کردیم به پیروزی برسیم. وقتی که گل زدم احساس خیلی خوبی داشتم چرا که باعث شدم به مرحله بعد صعود کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین در پاسخ به این پرسش که بازیکنان ایرانی شما را مهار کرده بودند گفت: آنها نه تنها من را بلکه همه بازیکنان آرژانتین را مهار کرده بودند. سیستم ایران تدافعی بود هر چند که موقعیت هایی هم داشت. به همین خاطر وقتی گل زدم لحظه فوق العاده‌ای بود. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930331001575#sthash.lKtq3nKm.dpuf

1 تیر 1393