h اخرین خبرها پیش از دیدار ایران و آرژانتین - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اخرین خبرها پیش از دیدار ایران و آرژانتین,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اخرین خبرها پیش از دیدار ایران و آرژانتین,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اخرین خبرها پیش از دیدار ایران و آرژانتین

اخرین خبرها پیش از دیدار ایران و آرژانتین

ایران از ساعت 20:30 امشب در حالی در شهر بلوهوریزنته و ورزشگاه مینیه‌رو برگزار می‌شود که این دیدار بر خلاف دیدار اول تیم ملی برابر نیجریه مورد توجه قرار دارد.

به گزارش ظهور12 به نقل از تسنیم ، رسانه‌های برزیلی در دور اول مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی 2014 از دیدار ایران - نیجریه استقبال چندانی نداشتند اما این بار دیدار تیم ملی کشورمان برابر آرژانتین به یکی از سوژه‌های اصلی مطبوعات و رسانه‌های این کشور تبدیل شده است.

برنامه‌های خبری مختلف تلویزیون برزیل از روز گذشته (جمعه) به تحلیل دیدار ایران و آرژانتین پرداخته‌اند که از یک طرف آرژانتین را تیم مدعی اصلی قهرمانی می‌نامند و از ایران به عنوان تیمی ناشناخته که می‌تواند شگفتی‌ساز شود یاد می‌کنند.

همچنین بعد از برتری تیم کاستاریکا برابر ایتالیا که روز گذشته اتفاق افتاد، در افکار عمومی شنیده می‌شود ایران هم می‌تواند مانند کاستاریکا شگفتی‌ساز شود و برابر آرژانتین نتیجه بگیرد.

روزنامه گلوبال برزیل نیز که یکی از مهمترین روزنامه‌های این کشور محسوب می‌شود، با اشاره به دیدار آرژانتین - ایران نوشته است: ایران به عنوان تیمی ناشناخته است که اکنون در میان مردم برزیل محبوب شده است.

پلیس برزیل تدارکات امنیتی بسیار بیشتری برای بازی آرژانتین - ایران در نظر گرفته است. این بار نه تنها بازرسی پلیس در سطح شهر بلکه در مسیرهای ورودی به شهر بلوهوریزنته هم وجود دارد.

شبکه‌های تلویزیونی برزیل گزارشی را از اقدامات پلیس و نیروهای امنیتی این کشور در این زمینه پخش کردند که پلیس با ایجاد ایست و بازرسی در شهر بلوهوریزنته وضعیت و مدارک تماشاگرانی که برای بازی آرژانتین - ایران به این شهر آمدند را با دقت و سختگیری پیگیری می‌کنند.

با توجه به درگیری‌های پیش آمده توسط برخی هواداران آرژانتینی در دیدار این تیم با بوسنی نیروهای پلیس برزیل تصمیم دارند تا مانع ورود افراد آشوبگر به بلوهوریزنته شوند.

31 خرداد 1393