h ستاره های بوسنی به نماز جمعه برزیل رفتند+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ستاره های بوسنی به نماز جمعه برزیل رفتند+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ستاره های بوسنی به نماز جمعه برزیل رفتند+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ستاره های بوسنی به نماز جمعه برزیل رفتند+عکس

ستاره های بوسنی به نماز جمعه برزیل رفتند+عکس

ستاره های بوسنی به نماز جمعه برزیل رفتند+عکس

به گزارش  ظهور12 به نقل از دانا،سه ستاره بوسنی و هرزگوین در جام جهانی روز جمعه به مسجد کویابا رفتند و نماز جمعه خواندند. آنها  پیش از بازی در برابر نیجریه چنین اقدامی را انجام دادند. محمد بسیک، وداد ایبسویچ، و اید ویسکا  نفراتی بودند که  برای نماز جمعه به مسجد رفتند و با جامعه مسلمان محلی نماز جمعه خواندند. همچنین هافبک سابق تیم ملی Elvir Rahimic که با تیم ملی در برزیل حضور داشت.  در این جمع حضور داشت. سه بازیکن با خوشحالی به نماز خوانان  و حاضرین در مسجد امضا دادند و عکس یادگاری گرفتند و مسلمانان حاضر در مسجد نیز به نشانی حمایت از بوسنی پرچم این کشور را در درست گرفتند.

جامعه مسلمان کویابا حدود 400 عضو دارد  و  مردمی از لبنان، فلسطین، سوریه، مردم مصر و همچنین برزیلی محلی تشکیل شده است. در زیر عکسی از این حضور ستاره های بوسنی در مسجد مشاهده می کنید: ایران و بوسنی باهم در یک گروه در جام جهانی قرار دارند و آخرین بازی بوسنی مقابل ایران است.

31 خرداد 1393