h حرکت جهادی و پسندیده رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حرکت جهادی و پسندیده رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حرکت جهادی و پسندیده رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حرکت جهادی و پسندیده رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

حرکت جهادی و پسندیده رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

به گزارش ظهور12 به نقل از کیهان ، کریم در مراسم معارفه خود در یک حرکت پسندیده از اشخاص حقیقی و حقوقی بویژه کارکنان دانشگاه خواست از چاپ هرگونه بنر و نیز چاپ تبریک انتصاب وی در مطبوعات خودداری و هزینه این امر را به حساب 4006112512 بانک ملت کودکان سرطانی واریز کنند.

وی در این مراسم اعلام داشت تمامی کسانی که قصد دارند مرا خرسند کنند می‌توانند هزینه‌های چاپ تبلیغات را به حساب مربوط به مجمع خیرین سلامت بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی در راه درمان و رفاه کودکان سرطانی هزینه کنند.

قابل ذکر است؛ در استان کرمانشاه به محض انتصاب یک مدیر، درج آگهی‌های تبریک از سوی اشخاص حقیقی وحقوقی رواج پیدا کرده و بنرهای تبریکات بعضا تا مدت طولانی در درب ورودی ادارات و سازمانها نصب می‌شود که این مسئله نه در شأن مدیران جمهوری اسلامی است و نه در نزد ملت بازتاب خوبی دارد. امید است حرکت پسندیده رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه الگویی برای مدیران فعلی و آینده کرمانشاه باشد تا دیگر شاهد چنین تشریفات ناصوابی نباشیم.

31 خرداد 1393