h قاتل دانش‌آموز قزوینی در ملأعام اعدام می‌شود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قاتل دانش‌آموز قزوینی در ملأعام اعدام می‌شود ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قاتل دانش‌آموز قزوینی در ملأعام اعدام می‌شود ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قاتل دانش‌آموز قزوینی در ملأعام اعدام می‌شود

قاتل دانش‌آموز قزوینی در ملأعام اعدام می‌شود

به گزارش ظهور12 به نقل از فارس، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی به مناسبت هفته قوه قضائیه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قتل پسربچه 9 ساله در مدرسه حادثه غمبار و تلخی بود و به همین دلیل موضوع را با فوریت و حساسیت تعقیب کردیم.

وی با بیان اینکه این موضوع در کمتر از یک هفته رسانه‌ای شد و کار صدور کیفرخواست آن به انجام رسید، افزود: از دادگاه کیفری استان خواستیم مجازات قصاص در ملاءعام اجرا شود که با پیگیری‌های انجام شده حکم آن صادر شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه با توجه به وقوع قتل این دانش‌آموز در مدرسه آیا اداره کل آموزش و پرورش قزوین در این امر مقصر بوده است، بیان کرد: همان زمان نامه‌ای به مدیرکل آموزش و پرورش قزوین نوشتیم و موضوع را تذکر دادیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین اضافه کرد: به این ترتیب دستورالعمل اجرایی در این زمینه به مسئولان این اداره کل ابلاغ شد تا یک نفر را بگمارند که ورود و خروج افراد به مدارس را کنترل کند.

31 خرداد 1393