h قیمت حلیم و آش در ماه رمضان 93 - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قیمت حلیم و آش در ماه رمضان 93,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قیمت حلیم و آش در ماه رمضان 93,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قیمت حلیم و آش در ماه رمضان 93

قیمت حلیم و آش در ماه رمضان 93

رئیس اتحادیه آش و حلیم با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم حلیم درجه یک معجونی ۸۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم آش ۷۰۰۰ تومان تعیین شده است، از مردم درخواست کرد که آش و حلیم را تنها از واحدهای مجاز خریداری کرده و به مسائل بهداشتی توجه کافی داشته باشند.

به گزارش ظهور12 به نقل از مهر، حسین محمدی گفت: بر اساس تصمیمی که با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ شده است قیمت هر کیلوگرم حلیم درجه یک معجونی ۸۵۰۰ تومان، حلیم ساده ۸۰۰۰ تومان و آش رشته ۷۰۰۰ تومان تعیین شده است.

رئیس اتحادیه آش و حلیم گفت: در عین حال قیمت هر کیلوگرم آش شله قلمکار ۷۵۰۰ تومان، شله زرد ۷۰۰۰ تومان و حلوا نیز ۷۰۰۰ تومان تعیین شده است.

او گفت: متاسفانه در ماه مبارک رمضان تعداد عرضه کنندگان غیرمجاز حلیم و آش افزایش می یابد که با توجه به گرمای تابستان و ضرورت رعایت مسائل بهداشتی به مردم توصیه می شود که آش و حلیم را تنها از واحدهای مجاز که دارای پروانه صنفی هستند و عاملیت مجاز توزیع آش و حلیم را در اختیار دارند تهیه کنند.

محمدی از بازرسی های صنفی خبر داد و گفت: البته بازرسان نیز از واحدهای صنفی بازدید خواهند کرد ضمن اینکه دولت نیز باید بر عرضه این محصولات از سوی واحدهای غیرمجاز نظارت داشته باشد.

31 خرداد 1393