h علامت سه انگشت ضد صهیونیست ها + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علامت سه انگشت ضد صهیونیست ها + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علامت سه انگشت ضد صهیونیست ها + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علامت سه انگشت ضد صهیونیست ها + تصاویر

علامت سه انگشت ضد صهیونیست ها + تصاویر

علامت سه انگشت ضد صهیونیست ها + تصاویر

به گزارش ظهور12 به نقل از فارس ، پایگاه عبری زبان واللا (نزدیک به محافل افراطی شهرک نشینی در اسرائیل) در خبری نوشت: این روزها در جامعه فلسطینی پدیده منحصر به فردی قابل مشاهده است که نشان از تحقیر سازمان های اطلاعاتی و امنیتی اسراییل دارد.

این سایت نوشت: جوانان فلسطینی این روزها سه انگشت خود را درخیابانها  بالا می برند تا ربوده شدن سه نظامی اسراییلی  را به هم یاد آور شوند.

واللا نوشت که این کار در تایید کار گروههای مقاومت فلسطینی است که سه نظامی  اسراییلی را پنجشنبه هفته قبل در الخلیل واقع در کرانه باختری ربوده اند.

به نوشته این سایت تصاویر فلسطینی هایی که سه انگشت از پنج انگشت دستشان را به نشانه پیروزی بالا برده اند هم اینک به شکل وسیعی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

بالا بردن سه  انگشت توسط  فلسطینی ها به نشانه پیروزی گروههای مقاومت در اسارت سه نظامی رژیم صهیونیستی  این روزها سخت  جامعه صهیونیستی را برآشفته است.

یکی از این تصاویر کودک فلسطینی را نشان می دهد که در برابر گروهی از نظامیان صهیونیستی  وابسته به تیپ چتر بازان  مستقر در الخلیل سه انگشت خود را به نشانه ربوده شدن سه نظامی اسراییلی بالا برده است.

31 خرداد 1393