h بهترین بازیکن آسیا به جنگ با داعش رفت+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بهترین بازیکن آسیا به جنگ با داعش رفت+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بهترین بازیکن آسیا به جنگ با داعش رفت+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بهترین بازیکن آسیا به جنگ با داعش رفت+عکس

بهترین بازیکن آسیا به جنگ با داعش رفت+عکس

بهترین بازیکن آسیا به جنگ با داعش رفت+عکس

حسین الـهــام فعال دانشجويي در صفحه اجتماعي خود نوشت: علی عدنان ۲۰ ساله تیم ملی عراق و عضو باشگاه ریزاسپور ترکیه است و در سال ۲۰۱۳ به عنوان برترین فوتبالیست جوان آسیا انتخاب شد و به او لقب «روبرتو کارلوسِ عراقی» و «گرث بیلِ آسیا» را داده اند. این روزها دو تیم مطرح تاتنهام انگلیس و آس رم ایتالیا برای جذب او پیشنهاد 2 میلیون یورویی ارائه داده اند و این درحالی است که تیم رم به جذب او تمایل زیادی دارد و مسئولان رم زمان زیادی است منتظر پیوستن او به این تیم هستند.

این فوتبالیست ضد تروریسم

اما علی عدنان این روزها با دست گرفتن سلاح به جمع داوطلبان دفاع از کشور در مقابل تروریست‌های داعش پیوسته است و پیشنهاد این تیم ها را بی پاسخ گذاشته است.

 این فوتبالیست ضد تروریسم

او در این باره گفت:«بازیکنان تیم ملی همگی از امروز خود را سربازانی می دانند که آمادگی کاملی برای دفاع از سرزمین عراق هستند». سوالی که برای من پیش آمده این است که کدام یک از ستاره های فوتبال و بازیکنان تیم ملی و باشگاه های مطرح ما در زمان جنگ تحمیلی چنین کاری کرده اند؟

30 خرداد 1393