h دوکارخانه لبنیات در غزه بمباران شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دوکارخانه لبنیات در غزه بمباران شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دوکارخانه لبنیات در غزه بمباران شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دوکارخانه لبنیات در غزه بمباران شد

دوکارخانه لبنیات در غزه بمباران شد

ارتش اسرائیل دو کارخانه تولید لبنیات در نوار غزه را بمباران کرد.

به گزارش تسنیم، خبرنگار شبکه خبری «اسکای‌نیوز» خبر داد که ارتش اسرائیل دو کارخانه تولید لبنیات در نوار غزه را بمباران کرد.

این شبکه خبری در ادامه خبر داد که جنگنده‌های اسرائیل دو مرکز آموزش مبارزان فلسطینی در شمال و جنوب غزه را مورد هدف قرار داده است.

شبکه خبری العربیه نیز از حمله نظامیان اسرائیلی به دو شهر نابلس و قلقیلیه خبر داد.

رژیم صهیونیستی جمعه گذشته اعلام کرد که 3 شهرک نشین صهیونیست در حومه شهر الخلیل واقع در کرانه باختری ناپدید شده اند و طی چند روز گذشته نیز دستگاه های امنیتی و ارتش این رژیم هیچ سرنخی از این سه نفر بدست نیاورده اند.

در همین راستا نیروهای اشغالگر اسرائیل طی چند روز گذشته بیش از 250 نفر از جمله «عزیز الدویک» رئیس مجلس قانونگذاری(پارلمان) فلسطین، نمایندگان پارلمانی، وزرای سابق و اسرای آزاده که بیشتر آنها منتسب به جنبش حماس هستند، بازداشت کردند.

همچنین رادیو رژیم صهیونیستی گزارش داد که «دانی دنون» معاون وزیر جنگ اسرائیل مجازات شهروندان فلسطینی در کرانه باختری به منظور اعمال فشار بر آنها جهت همکاری برای پی بردن به سرنوشت 3 صهیونیست ربوده شده را خواستار شد.

وی افزود که بایستی عرصه را بر فلسطینیان تنگ کرد و زندگی آنها را به وضعیتی غیر قابل تحمل تبدیل نمود و نباید به آنها اجازه ادامه حیات عادی را دهند.

دنون پیشنهاد کرد که رژیم صهیونیستی برق نوار غزه را به مدت یک هفته قطع کند.

طی روزهای گذشته جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مناطقی از نوار غزه را هدف قرار دادند.

همچنین ناوهای جنگی رژیم صهیونیسیتی صبح روز سه شنبه اقدام به تیراندازی به سوی قایق‌های ماهیگیری فلسطینیان در سواحل شمالی نوار غزه کرده‌اند.

30 خرداد 1393