h برادر بشار اسد که بعد از 4 سال پیدا شد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

برادر بشار اسد که بعد از 4 سال پیدا شد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,برادر بشار اسد که بعد از 4 سال پیدا شد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,برادر بشار اسد که بعد از 4 سال پیدا شد + عکس

برادر بشار اسد که بعد از 4 سال پیدا شد + عکس

برادر بشار اسد که بعد از 4 سال پیدا شد + عکس

«ماهر اسد» برادر رئیس جمهوری سوریه که داستان‌های فراوانی در باره ناپدید شدنش بر سر زبانها بود، بار دیگر مجدداً در صحنه ظاهر شد.

به گزارش ظهور12 به نقل از ابنا ، در مورد ناپدید شدن برادر بشار اسد خبرهای مختلفی منتشر شده بود. برخی منابع مخالفان از کشته شدن وی در بمب گذاری ساختمان امنیت ملی در دمشق خبر داده بودند.

برخی گزارش‌ها نیز از قطع شدن دو پایش بر اثر انفجاری که در مسیر کاروان نظامی حامل وی در یکی از درگیری‌های اطراف دمشق خبر می داد. برخی گفته بودند که او در انفجاری که وزیر دفاع در آن کشته شد به شدت زخمی شده و در روسیه بستری است.

اما روز گذشته عکسی از ماهر اسد در حالی که در کنار جورج وسوف خواننده مشهور لبنانی ایستاده بر شبکه تویتر منتشر شد.

ماهر سومین فرزند پسر خانواده حافظ اسد است. وی با کسب درجه سرتیپی در ارتش سوریه، به عنوان شخص دوم با نفوذ در ساختار نظام کنونی، مشاور مورد اعتماد برادرش بشار اسد است.

دو روز پیش عکس ماهر اسد به همراه جورج وسوف خواننده معروف لبنانی، بر سایت توییتر متعلق به یکی از فعالان رسانه ای لبنان به نام نيشان ديرهاروتيونيان منتشر شد.

این فعال رسانه‌ای در سایت توییتر خود نوشت: این عکس 4 روز پیش از جورج وسوف خواننده معروف لبنانی و سرتیپ ماهر اسد که 4 سال از رسانه ها مخفی شده بود گرفته شد.

گفتنی است که جورج وسوف خواننده لبنانی پس از سه سال بیماری هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی ظاهر شد. این خواننده که لبنانی سوری تبار است در میان خوانندگان لبنانی و سوری به حمایتش از نظام بشار اسد معروف است.

30 خرداد 1393