h اخرین اخبار از حواشی دیدار ایران - آرژانتین - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اخرین اخبار از حواشی دیدار ایران - آرژانتین,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اخرین اخبار از حواشی دیدار ایران - آرژانتین,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اخرین اخبار از حواشی دیدار ایران - آرژانتین

اخرین اخبار از حواشی دیدار ایران - آرژانتین

اخرین اخبار از حواشی دیدار ایران - آرژانتین

به گزارش ظهور12 به نقل ازفارس ، دیدار ایران و آرژانتین از ساعت 20:30 شنبه در ورزشگاه بلوهوریزنته برزیل از مرحله دوم گروهی برگزار خواهد شد.

طبق پیش‌بینی سایت‌های معتبر هواشناسی بین‌المللی دیدار تیم‌های ملی ایران و آرژانتین در هوای مطبوع بلوهوریزنته برگزار می‌شود.

این دیدار در هوای 24 درجه سانتی گراد و تقریباً نیمه ابری برگزار می‌شود. البته طبق پیش‌بینی‌ها در این روز هیچ شانسی برای بارش باران یا وزش باد شدید وجود دارد با این حال با نزدیک شدن به ساعت‌های پایانی روز از شدت دما تا 13 درجه سانتی‌گراد کاسته خواهد شد.

ا اعلام فیفا میلوراد مازیچ از صربستان دیدار تیم‌های ملی ایران و آرژانیتن از دور دوم گروهی رقابت‌‌های جام جهانی که شنبه از ساعت 20:30 برگزار خواهد شد را قضاوت خواهد کرد. مازیچ در دور اول گروهی دیدار تیم ملی آلمان و پرتغال را برعهده داشت. او در این دیدار پپه را اخراج کرد. نکته قابل توجه اینکه پیش از این سایت ویکی‌پدیای رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نام این داور را به عنوان داور دیدار تیم‌های ملی ایران و نیجریه اعلام کرده بود که پس از چند ساعت نام این دیدار به داور اکوادوری تغییر کرد.
29 خرداد 1393