h پوستر توهین آمیز رستوران دار آمریکایی:ایرانیان مزخرف اند + تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پوستر توهین آمیز رستوران دار آمریکایی:ایرانیان مزخرف اند + تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پوستر توهین آمیز رستوران دار آمریکایی:ایرانیان مزخرف اند + تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پوستر توهین آمیز رستوران دار آمریکایی:ایرانیان مزخرف اند + تصویر

پوستر توهین آمیز رستوران دار آمریکایی:ایرانیان مزخرف اند + تصویر

پوستر توهین آمیز رستوران دار آمریکایی:ایرانیان مزخرف اند + تصویر

نصب پوستری در رستورانی در امریکا جنجال افرید؛

پوستر توهین آمیز رستوران دار آمریکایی: ایرانیان مزخرف اند!

دیلی میل نوشت: پوستری توهین امیز بر روی دیوار یک رستوران باعث خشم بسیاری از افراد در امریکا شده است.

پوستر توهین آمیزی که بر روی دیوار رستوران نصب شده است

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب Entekhab.IR، این پوستر در یک رستوران در شهر "کتی" در تگزاس امریکا بر روی دیوار گذاشته شده است. در این تصویر، مردانی مسلح که یک ایرانی اعدام شده را احاطه کرده اند، نشان داده می شود. در زیر این پوستر نوشته شده است:  بیایید بازی کابویی ها و ایرانی ها را بکنیم. در این پوستر توهین آمیز، یکی از افراد لباسی پوشیده است که بر روی آن نوشته است: ایرانی ها مزخرف هستند. با وجود اعتراض به نژادپرستی این رستوران دار و تهدید به تظاهرات در روز شنبه، این فرد از برداشتن این پوستر خودداری کرده است. به گزارش سرویس بین الملل انتخاب Entekhab.IR، جان نانمچر، صاحب رستوران می گوید: اینجا امریکاست. اگر انها اینجا شاد نیستند پس به کشور خودشان برگردند.

رستورانی که این پوستر توهین آمیز در آن نصب شده است

وی می افزاید: این انتخاب من است که این پوستر را به دیوار بزنم. من این پوستر را برنمی دارم. فردی عکس این پوستر را گرفته و آن بر روی فیس بوک قرار داده است. گروهی در فبس بوک به نام "نژادپرستی رستوران نانمچر علیه ایرانیان" ایجاد شده است ایمان وفای، شوهر کسی که این عکس را در فیس بوک قرار داده، با صاحب رستوران گفتگویی کرده است. وی می گوید: به صاحب رستوران گفتم، اکنون سال 2011 است. وقتی به این پوستر نگاه می کنم چیزی بیشتر از نژادپرستی و تبعیض دستگیرم نمی شود.

جان نانمچر، صاحب رستوران

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب Entekhab.IR،اکنون صدها نفر از کاربران فیس بوک در صفحه ای که در این خصوص ایجاد شده خشم خود را از این موضوع ابراز می کنند وقول به تظاهرات در مقابل رستوران در روز شنبه می دهد. همچنین بسیاری از افراد طوماری انلاین، علیه این رستوران دار نژادپرست آمریکایی امضا کرده اند.

15 آبان 1390