h مراجع نجف: پیکر شهدای جنگ با داعش نیاز به غسل ندارند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مراجع نجف: پیکر شهدای جنگ با داعش نیاز به غسل ندارند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مراجع نجف: پیکر شهدای جنگ با داعش نیاز به غسل ندارند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مراجع نجف: پیکر شهدای جنگ با داعش نیاز به غسل ندارند

مراجع نجف: پیکر شهدای جنگ با داعش نیاز به غسل ندارند

منابع نزدیک به مراجع نجف اشرف گفتند این مراجع تاکید کرده‌اند هرکس در راه دفاع از عراق کشته شود نیازی به غسل و کفن ندارد.

به گزارش خبرگزاری عراقی سومریه نیوز از بغداد، این منابع خاطر نشان کردند به گفته مراجع نجف کشته‌های دفاع از وطن شهید درجه یک به شمار می آیند و غسل و کفن کردن این افراد واجب نیست بلکه فقط بر جنازه این کشته‌ها نماز خوانده شود و بدون غسل مستقیما دفن شوند.

از سوی دیگر شبکه تلویزیونی العراقیه لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: سازمان مبارزه با تروریسم عراق اعلام کرد ابوعبدالله الرزاق و ابوزینه اللیبی دو نفر از فرماندهان گروه تروریستی داعش در درگیری با نیروهای ارتش عراق در اطراف پالایشگاه بیجی کشته شدند. این سازمان همچنین از زخمی شدن دو تروریست افغانی در بیجی خبر داد.

نیروهای امنیتی عراقی 250 نفر از اعضای گروهک دولت اسلامی عراق و شام ( داعش ) را به هلاکت رساندند و منطقه صقلاویه در شمال شهر فلوجه در استان الانبار را از تروریستها پس گرفتند. پایگاه اینترنتی خبری « الوسط » به نقل از سومریه نیوز اعلام کرد

یک منبع امنیتی آگاه که خواست نامش فاش نشود با اعلام این خبر افزود نیروهای امنیتی عراقی پس از بیرون راندن تروریستها صقلاویه را پس گرفتند.

29 خرداد 1393