h دستور داعش : از عراق خارج شوید/اگر بمانید با مرگ مواجه می شوید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستور داعش : از عراق خارج شوید/اگر بمانید با مرگ مواجه می شوید,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستور داعش : از عراق خارج شوید/اگر بمانید با مرگ مواجه می شوید,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستور داعش : از عراق خارج شوید/اگر بمانید با مرگ مواجه می شوید

دستور داعش : از عراق خارج شوید/اگر بمانید با مرگ مواجه می شوید

گروه تروریستی داعش از تمامی نیروها و عناصر وابسته اش در عراق خواست خاک این کشور را ترک کنند.

به گزارش ظهور12، گروه داعش در بیانیه ای که به تاریخ سه شنبه‌ بر روی صحفه فیسبوک خود صادر کرده، اعلام کرده است با توجه به آمادگی ها و لشکرکشی های گسترده نیروهای عراقی و شمار بسیار زیاد افراد داوطلب مجهز به اسلحه و جنگ افزار برای جنگیدن و فروپاشی روحیه این سازمان ( داعش) ،‌ گزینه دیگری غیر از خارج شدن از عراق و یا مرگ باقی نماینده است.

به گزارش خبرگزاری عراقی آوان نیوز، در ادامه بیانیه داعش تاکید شده است براین اساس تشکیلات ( تروریستی ) داعش تصمیم گرفت گزینه بهتر یعنی خارج شدن از عراق و برخی دیگر از مناطق جهان را برگزیند. داعش به دیگر مناطقی که قرار است از آن خارج شود اشاره ای نکرده است .

شایان ذکر است گروه تروریستی داعش همزمان با پیشروی ارتش عراق و افزایش شمار داوطلبان جنگیدن با این گروه ، در روزهای اخیر تلفات و خسارت های سنگینی را متحمل شده است .

29 خرداد 1393