h زمان آزمون اعزام قاریان به حج اعلام شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زمان آزمون اعزام قاریان به حج اعلام شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زمان آزمون اعزام قاریان به حج اعلام شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زمان آزمون اعزام قاریان به حج اعلام شد

زمان آزمون اعزام قاریان به حج اعلام شد

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری تسنیم،نفرات اول تا سوم مسابقات استانی و تعدادی از نفرات ممتاز مسابقات سراسری اوقاف در سال‌های گذشته به این آزمون دعوت شده‌اند. تعداد حائزین شرایط حدود 120 نفر می‌باشد.

زمان‌بندی حضور افراد به تفکیک استان‌های کشور با برنامه‌ریزی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و همکاری ادارات کل اوقاف استان‌ها به مدعوین اعلام شده است. این آزمون در محل ساختمان مرکز امور قرآنی واقع در خیابان خارک، خیابان شهید هاشمی‌فر برگزار می‌شود.

کمیته اعزام و دعوت از قاریان قران کریم که وظیفه نظارت و داوری این آزمون را بر عهده دارد، نتایج را پس از ماه مبارک رمضان به اطلاع خواهد رساند.

هر ساله کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران، متشکل از اساتید، قاریان، حافظان و گروه‌های مدیحه‌سرایی با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه، بعثه مقام معظم رهبری در سازمان حج و زیارت و کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم، جهت اجرای برنامه‌های قرآنی به حج تمتع اعزام می‌شوند.

28 خرداد 1393