h متلک های توهین آمیز به تیم ایران شبکه ورزش اتریش+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

متلک های توهین آمیز به تیم ایران شبکه ورزش اتریش+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,متلک های توهین آمیز به تیم ایران شبکه ورزش اتریش+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,متلک های توهین آمیز به تیم ایران شبکه ورزش اتریش+عکس

متلک های توهین آمیز به تیم ایران شبکه ورزش اتریش+عکس

متلک های توهین آمیز به تیم ایران شبکه ورزش اتریش+عکس

قبل از بازى ایران و نیجریه در شبکه ORF اتریش، که مسوول پخش مستقیم بازى هاى جام جهانى در این کشور است، اتفاقاتى رخ داد که شاید شنیدنش خالى از لطف نباشد.

به گزارش ظهور12 به نقل از بانک ورزش ، این شبکه ابتدا مستندى کاملا غیرورزشی در مررد ایران پخش کرد. بعد از این آیتم‌ها، کارشناس برنامه، ایران را کشورى معرفى کرد که بازیکنانش براى خوش‌گذرانى به برزیل آمده اند و بارها و بارها به موضوع لباس‌هاى تیم ملى اشاره کرد و مدعی شد فدراسیون ایران پولى ندارد تا براى بازیکنانش پوشاک تهیه کند!

آنها به دستور علی کفاشیان اشاره کردند که اجازه تعویض لباس با بازیکنان حریف را به ملی‌پوشان ایرانی نداد. جالب اینکه گزارشگر این شبکه مدام از کلمه «بامزه» براى توصیف فوتبال ایران استفاده مى‌کرد.

… و اما جملات پایانی گزارشگر اتریشی:«ما حاضر نیستیم براى صعود ایران از گروهش حتى یک یورو هم شرط ببندیم. این مسابقه خواب‌آورترین بازى جام جهانى بود، رکورد جام جهانى با این بازى بدون گل خراب شد، ایران یادش رفته که گاهی مى‌تواند حمله هم بکند و…»

28 خرداد 1393