h اتفاقی که شایعه خروج سید جلال حسینی از پرسپولیس را قوی تر میکند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اتفاقی که شایعه خروج سید جلال حسینی از پرسپولیس را قوی تر میکند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اتفاقی که شایعه خروج سید جلال حسینی از پرسپولیس را قوی تر میکند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اتفاقی که شایعه خروج سید جلال حسینی از پرسپولیس را قوی تر میکند

اتفاقی که شایعه خروج سید جلال حسینی از پرسپولیس را قوی تر میکند

اتفاقی که شایعه خروج سید جلال حسینی از پرسپولیس را قوی تر میکند

jalal-hosseini

برادر مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر امروز (دوشنبه) با ناراحتی این باشگاه را ترک کرد.

به گزارش ظهور12 به نقل از فوتبال ايران، در حالی که هنوز وضعیت سیدجلال حسینی با باشگاه پرسپولیس مشخص نشده است، برادر این بازیکن که نقش مدیربرنامه‌های او را هم ایفا می‌کند امروز برای نشست با رحیمی و مسئولان باشگاه پرسپولیس به این باشگاه رفت. برادر حسینی هنگام خروج از باشگاه پرسپولیس چهره‌ای ناراحت داشت و حاضر نشد با خبرنگاران گفت‌وگو کند. با این شرایط بعید به نظر می‌رسد سیدجلال حسینی فصل بعد هم در پرسپولیس بماند.او احتمالا براي آينده،بازي در ليگ قطر را مدنظر قرار داده اين در حالي است كه اختلاف حسيني با پرسپوليس بابت طلب فصل گذشته است.

همچنین سیدمهدی سیدصالحی امروز برای چندمین بار به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد تا تکلیف طلبش از این باشگاه مشخص شود. سیدصالحی بعد از خروج از باشگاه پرسپولیس گفت که رحیمی قول داده تا به زودی مشکل مالی‌اش را برطرف کند.

26 خرداد 1393