h شلمچه به حال آماده باش در آمد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شلمچه به حال آماده باش در آمد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شلمچه به حال آماده باش در آمد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شلمچه به حال آماده باش در آمد

شلمچه به حال آماده باش در آمد

فرماندار خرمشهر گفت: نیروهای امنیتی مستقر در نقطه صفر مرزی شلمچه هم اکنون به حالت آماده باش هستند و با اشراف کامل کنترل مرز را در دست گرفته اند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، فرماندار خرمشهر گفت : در پی هجوم و پیشروی نیروهای داعش به مناطق مختلف عراق و به منظور امنیت هر چه بیشتر هموطنان ، آمد و رفت کاروان های زیارتی عتبات عالیات از مرز زمینی شلمچه از هم اکنون تا اطلاع بعدی ممنوع است.
آقای حسینی افزود: فقط تجار و بازرگانان و کامیون های حمل محموله های صادراتی اجازه تردد از مرز را دارند.
وی گفت : نیروهای امنیتی مستقر در نقطه صفر مرزی شلمچه هم اکنون به حالت آماده باش هستند و با اشراف کامل کنترل مرز را در دست گرفته اند.
همچنین مدیر پایانه مرزی مهران نیز امروز گفت : تردد زوار عراقی و اتباع خارجی در مرز بین المللی مهران همچنان  ادامه دارد و خروج کاروان های زیارتی ایرانی به عراق ، تا اطلاع بعدی فعلاً متوقف شده است .
ساریان افزود : به علت ناامنی های اخیر در استانهای شمالی عراق و درگیری ارتش عراق و مردم این کشور با گروهک تروریستی داعش بیشتر زائرین عراقی از استان های کربلا و نجف از طریق مرز مهران وارد کشورمان می شوند.
خروجی بین المللی و تجاری مهران در 90 کیلومتری جنوب شهر ایلام قرار دارد این مرز در سال 82 بازگشایی شد.
26 خرداد 1393