h ثبت نام 5 میلیون نفر در سامانه بیمه سلامت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت نام 5 میلیون نفر در سامانه بیمه سلامت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت نام 5 میلیون نفر در سامانه بیمه سلامت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت نام 5 میلیون نفر در سامانه بیمه سلامت

ثبت نام 5 میلیون نفر در سامانه بیمه سلامت

سید مهدی میرشاه‌ولد در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آخرین افراد فاقد بیمه در سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی، اظهارداشت: تا به امروز 4 میلیون و 995 هزار نفر در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

وی تصریح کرد: چاپ و توزیع دفاتر بیمه سلامت همگانی طبق برنامه‌ریزی انجام شده در حال انجام است به طوریکه 2 میلیون و 670 هزار دفترچه تا به امروز چاپ شده است.

میرشاه‌ولد در خصوص ثبت‌نام شهروندان تهرانی در سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی گفت: 845 هزار نفر در تهران در این سامانه ثبت نام کرده‌اند ضمن اینکه 355 هزار دفترچه نیز در استان تهران چاپ شده است.

سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی خاطرنشان کرد: از 355 هزار دفترچه چاپ شده در تهران، 200 هزار دفترچه بیمه سلامت در اختیار شهروندان تهرانی قرار گرفته است.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی از شهروندان در تهران هنوز نتوانسته‌اند دفترچه خود را دریافت کنند، چه باید بکنند، گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده از طریق دفاتر پیشخوان دولت پیامکی به آنها می‌توانند پس از دریافت این پیامک به نزدیکترین پیشخوان برای دریافت دفترچه اقدام کنند.

میرشاه‌ولد افزود: احتمال دارد برخی از شهروندان در سامانه الکترونیکی بیمه سلامت همگانی و در زمان ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را دقیق ثبت نکرده‌اند که از این افراد می‌خواهیم ابتدا به سامانه الکترونیکی بیمه همگانی مراجعه و پس از پیگیری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده چاپ و توزیع دفاتر بیمه سلامت همگانی در تمامی استان‌ها بجز استان تهران تا پایان خرداد به اتمام می‌رسد.

میرشاه‌ولد گفت: در استان تهران نیز بنا داریم چاپ و توزیع دفاتر بیمه سلامت همگانی را تا 15 تیر به پایان برسانیم.

26 خرداد 1393