h تنه زدن شاهزاده قطری در مراسم تشییع جنازه ولیعد عربستان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تنه زدن شاهزاده قطری در مراسم تشییع جنازه ولیعد عربستان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تنه زدن شاهزاده قطری در مراسم تشییع جنازه ولیعد عربستان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تنه زدن شاهزاده قطری در مراسم تشییع جنازه ولیعد عربستان

تنه زدن شاهزاده قطری در مراسم تشییع جنازه ولیعد عربستان

تنه زدن شاهزاده قطری در مراسم تشییع جنازه ولیعد عربستان
خبرگزاری فارس: تنه شدید شاهزاده قطری به رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان + فیلم
تنه شدید شاهزاده قطری به رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان + فیلم

خبرگزاری فارس: یک شاهزاده قطری در مراسم ترحیم ولی‌عهد سعودی تنه‌ای محکم به رئیس دستگاه اطلاعات عربستان زد تا شایعات اختلافات شدید دو کشور قوت بیشتری بگیرد.

به گزارش فارس، «شیخ حمد بن سعود آل ثانی» شاهزاده قطری برخورد خود با شاهزاده مقرن بن عبدالعزیز رئیس دستگاه اطلاعات عربستان را غیرعمدی خواند و شایعات منتشر شده در این خصوص را تکذیب کرد.

در حالی که منابع خبری از اختلافات شدید سران قطر با سران عربستان سعودی خبر می‌دهند که در پی انقلاب‌های منطقه و ارتباط گرم‌تر سران قطر با سران رژیم صهیونیستی تشدید شده است، تنه شدید شاهزاده قطری شایعات مذکور را بشدت تقویت کرد.

پایگاه خبری التوافق اعلام کرد که شیخ حمد بن سعود در گفت‌وگو با شبکه العربیه مدعی شده است که وی در مراسم ترحیم سلطان بن عبدالعزیز ولی‌عهد سابق عربستان اصلا متوجه چنین چیزی نشده است و پس از انتشار تصاویر برخورد او با شاهزاده مقرن (رئیس دستگاه اطلاعات عربستان) در اینترنت متوجه موضوع شده است.

بر خلاف ادعای این شاهزاده سعودی، فیلم این برخورد که به خبر پیوست شده است، حقیقت را به شکل بهتری به نمایش می‌گذارد.

در مقابل شاهزاده مقرن اعلام کرد: این مرد قصدی نداشت و می‌گویم که من او را نمی‌شناسم و او نیز مرا نمی‌شناسد. فکر نمیکنم قصد آزار کسی را داشته است... بین من و آن شخصی که در فیلم هست هیچ اختلافی نیست.

در حالی که به نظر می‌رسد اختلافات عربستان و قطر تشدید شده است و عربستانی‌ها بشدت از اوج گرفتن نقش دوحه در تحولات منطقه نگرانند، این دو شاهزاده قطری و سعودی تلاش کردند آنچه در فیلم مشاهده می‌شود، کاملا تکذیب کنند.

دانلود

...

...

14 آبان 1390