h جدیدترین جنایت داعش درصلاح الدین عراق + عکس تاسف بار - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جدیدترین جنایت داعش درصلاح الدین عراق + عکس تاسف بار,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جدیدترین جنایت داعش درصلاح الدین عراق + عکس تاسف بار,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جدیدترین جنایت داعش درصلاح الدین عراق + عکس تاسف بار

جدیدترین جنایت داعش درصلاح الدین عراق + عکس تاسف بار

جدیدترین جنایت داعش درصلاح الدین عراق + عکس تاسف بار

گروه تروریستی داعش با هدف ایجاد رعب و وحشت در صفوف ارتش عراق و داوطلبان مردمی مبارزه با این تکفیری‌ها تصاویری از جنایات خود در صلاح‌الدین را منتشر کرد.

به گزارش ظهور12 به نقل از فارس، سایت تروریست‌های داعش تصاویر تکان‌دهنده‌ای از توحش و جنایت خود در استان «صلاح الدین» منتشر کرده ‌است و در ذیل هر عکس نیز توضیح داده است.

هر چند که علاوه بر مراجع عظام شیعه و علمای اهل تسنن، حتی مردم عراق نیز اذعان می‌کنند که بحران ایجاد شده در عراق جنگ شیعه و سنی نیست و یک توطئه برای ایجاد فتنه طائفه‌ای در این کشور است، اما تروریست‌ها همچنان در حال تحریک احساسات دینی و مذهبی و انسانی مردم عراق هستند.

هدف دیگر تروریست‌ها از انتشار این عکسها، ایجاد رعب و وحشت در صفوف مردم عراق است زیرا ارتش عراق با کمک نیروهای مردمی و نیروهای امنیتی کردی به خوبی می‌تواند این درگیری و نبرد را پشت سر بگذارد اما جنگ روانی شدیدی علیه آنها به راه افتاده که ارمغان تجربه‌ تروریست‌های داعش در سوریه است.

این تروریست‌ها تاکنون تنها شهر فلوجه را به طور کاملا در دست گرفته‌اند و بخش‌های زیادی از موصل را اشغال کرده‌اند اما در استان صلاح‌الدین به غیر از چند منطقه نتوانسته‌اند موفقیت چندانی به دست بیاورند زیرا با مقاومت مردمی شدیدی مواجه هستند. اما به منظور ایجاد رعب در میان مردم در همان چند منطقه اشغال شده، به جولان می‌پردازند و از هیچ جنایتی رویگردان نیستند.

در ذیل تصاویر غنایمی که آنها از ارتش عراق گرفته‌اند و قتل عام نظامیان عراقی و چه بسا شهروندان غیر نظامی عراق می آید که تروریست‌ها آن را از فتوحات خود می‌دانند.

تروریست‌ها در توضیح این عکسها از واژه‌های اهانت‌آمیز استفاده کرده‌اند به عنوان مثال در ذیل این عکس نوشته شده است: «پرچم خلافت بر سر رافضی‌ها بر افراشته شده است».

در ذیل این عکس در خطاب به شیعیان نوشته شده است: «سوگند که ای رافضی‌ها...از خونهای شما رودها جاری می‌کنیم»

در دو تصویر آخر نیز تصاویر تجهیزات به غنیمت گرفته شده ارتش عراق در استان صلاح‌الدین منتشر شده است. این در حالی است که تنها دیروز بیش از 200 تروریست به دست ارتش عراق کشته شده‌اند.

daesh-killed-iraq (1) daesh-killed-iraq (2) daesh-killed-iraq (3) daesh-killed-iraq (4) daesh-killed-iraq (5) daesh-killed-iraq (6) daesh-killed-iraq (7) daesh-killed-iraq (8) daesh-killed-iraq (9) daesh-killed-iraq (10) daesh-killed-iraq (11) daesh-killed-iraq (12) daesh-killed-iraq (13) daesh-killed-iraq (14) daesh-killed-iraq (15)

25 خرداد 1393