h جزئیات جدید از امکانات تازه اندروید 5 - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جزئیات جدید از امکانات تازه اندروید 5,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جزئیات جدید از امکانات تازه اندروید 5,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جزئیات جدید از امکانات تازه اندروید 5

جزئیات جدید از امکانات تازه اندروید 5

جزئیات جدید از امکانات تازه اندروید 5

اندروید-5

در شرایطی که کمتر از دو هفته تا زمان برگزاری کنفرانس سالانه Google I/O، باقی مانده است، شاید این تصویر نوید معرفی اندروید 5 را برایمان داشته باشد، تصاویر تبلیغاتی که از توییتر گوگل منتشر شده اشاره به امکانات جدید Google Now در مورد جام جهانی دارد. اگر کمی ریز بینانه‌تر به این تصویر نگاه کنیم ساعت عدد 5:00 را نشان می‌دهد.

وقتی گوگل می‌خواهد تصاویر رندر شده‌ای از دستگاه‌ها و یا قابلیت‌های آنها ارایه کند، از همین روش جالب ساعت برای نشان دادن اعداد استفاده می‌کند، اگر بخواهیم مثالی ساده از این روش بگوییم باید به نسخه اندروید 2.3 یا همان نان زنجبیلی اشاره کنیم که گوگل در آن به شکل 2:30 به نمایش گذاشت.

آیا این تصویر حکایت از نسخه جدید اندروید دارد یا نه؟! تجربیات گذشته می‌گویند رابطه این اعداد نمی‌تواند تصادفی باشد در کنار این‌ها هم نمی‌توان به این فرضیات استناد کرد. با در نظر داشتن اینکه به کنفرانس I/O 2014 نزدیک می‌شویم، به نظر می‌رسد که زمان مناسبی برای معرفی تغییرات و امکانات اندروید باشد. این امکان هم وجود دارد که گوگل هدفش تمرکز هرچه بیشتر به روی Android Wear، پلتفرم (Health Fit) و رونمایی از اندروید TV باشد.

android5

منبع:باشگاه خبرنگاران

24 خرداد 1393