h حضور عماد طالب زاده در جشن نیمه شعبان منتفی شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حضور عماد طالب زاده در جشن نیمه شعبان منتفی شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حضور عماد طالب زاده در جشن نیمه شعبان منتفی شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حضور عماد طالب زاده در جشن نیمه شعبان منتفی شد

حضور عماد طالب زاده در جشن نیمه شعبان منتفی شد

به گزارش ظهور12 به نقل از دیمه نیوز، پس از انتشار خبر برگزاری مراسم جشن میلاد امام زمان (عج) و پیگیری های مصرانه خبرنگار ما و پی پیگیری های مسئولان فرهنگی شهرستان فیروزکوه، حضور “عماد طالب زاده” خواننده پاپ و برادر یکی از خوانندگان لس آنجلسی در جشن تولد امام زمان(عج) در فیروزکوه منتفی شد.

با اعلام نام این خواننده که برای حضور در مراسم در نظر گرفته شده بودو با توجه به پیشینه برادر بزرگتر وی (حمید طالب زاده) که آبان ماه ۱۳۹۱ ایران را برای همیشه برای ادامه فعالیت‌های هنری به آمریکا ترک کرد مسؤولان فرهنگی شهرستان تصمیم به لغو حضور برادر وی در مراسم جشن امروز گرفتند.

این مراسم به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه قرار بود عصر امروز و از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در محوطه روبروی شهرداری این شهر برگزار شود.

پیش از این مقرر بود این مراسم با حضور عماد طالب زاده از خوانندگان عرصه موسیقی پاپ برگزار شود که ساعتی پیش حضور این خواننده در مراسم منتفی شد.

اجرای مسابقات فرهنگی، اهدای هدیه به دارندگان نام مبارک “مهدی” و اجرای موسیقی پاپ از سوی “میلاد کیانی” خواننده نام آشنای فیروزکوهی و همچنین “بابک کاردگر” از دیگر خوانندگان منطقه و پذیرایی از مدعوین از جمله برنامه های این مراسم خواهد بود.

دقایقی پیش امام جمعه و رییس شورای اسلامی شهر فیروزکوه نیز این خبر را تایید کردند.

نخستین آلبوم حمید طالب زاده، اسفند ماه ۱۳۷۹ منتشر شد. نخستین آلبوم رسمی‌اش “ندای عاشقانه” نام داشت و دومین آلبومش را با عنوان “چیکار کنم” در شهریور ۱۳۸۲ وارد بازار موسیقی شد. وی پس از دو آلبوم رسمی و مجاز در ایران، به دلیل عدم اخذ مجوز کنسرت و آلبومش از سوی مسئولان ذی‌ربط، آثارش را عمدتاً به صورت کلیپ‌های ویدئویی از شبکه‌های ماهواره‌ای منتشر می‌کرد.قطعه «همه چی آرومه» طالب‌زاده طرفداران زیادی دارد به گونه‌ای که در فصل اول آکادمی موسیقی “گوگوش” جزء ۱۰ ترانه اول بود. و در فیلم اخراجی ها۳ از این قطعه در اواسط فیلم استفاده شد که حمید طالب‌زاده در مصاحبه‌ای عنوان کرده که از ترانه «همه چی آرومه» او نیز بدون کسب اجازه در فیلم خراجی ها ۳ استفاده شده‌است.

طالب‌زاده در آمریکا با کمپانی “آونگ” و “چلچراغ” همکاری دارد.

23 خرداد 1393