h وضعیت چمن یکی از ورزشگاه های جام جهانی 2014 برزیل + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وضعیت چمن یکی از ورزشگاه های جام جهانی 2014 برزیل + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وضعیت چمن یکی از ورزشگاه های جام جهانی 2014 برزیل + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وضعیت چمن یکی از ورزشگاه های جام جهانی 2014 برزیل + تصاویر

وضعیت چمن یکی از ورزشگاه های جام جهانی 2014 برزیل + تصاویر

وضعیت چمن یکی از ورزشگاه های جام جهانی 2014 برزیل + تصاویر

زمین ورزشگاه «آره‌نا آمازونیا» که میزبان دیدار ایتالیا و انگلیس خواهد بود وضعیت مناسبی ندارد.

به گزارش ظهور12 به نقل از ایسنا، در حالی که یک روز به دیدار حساس تیم‌های انگلیس و ایتالیا در مرحله گروهی جام جهانی باقی مانده ورزشگاه شهر "مانائوس" که میزبان این بازی است وضعیت مناسبی نداشته و مسئولان هم‌چنان در حال تلاش برای بهبود ظاهر چمن این ورزشگاه هستند.

ورزشگاه "آره‌نا آمازونیا" یک روز دیگر باید میزبان یکی از حساس‌ترین بازی‌های مرحله گروهی باشد، اما تصاویری که از چمن این ورزشگاه در سایت‌های اینترنتی منتشر شده نشان از ناآمادگی بیش از حد وضعیت زمین این ورزشگاه دارد.

خبرنگار روزنامه‌های انگلیسی که از هفته‌ گذشته وضعیت چمن این ورزشگاه را رصد می‌کنند امروز با انتشار عکس‌های تازه نگرانی خود را بار دیگر از این موضوع اعلام کرده‌اند.

نکته جالب اما اقدام مسئولان این ورزشگاه است که برای بهتر مشخص شدن زمین بازی از اسپری‌های سبز رنگ استفاده کرده‌اند تا قسمت زرد چمن را به این شکل بپوشانند و در نتیجه‌ تماشاگران و مخاطبان تلویزیونی شاهد زمینی کاملا سبز و یک دست باشد.

همچنین خارج از ورزشگاه نیز وضعیت چندان خوبی وجود ندارد و آب بارانی که در چند روز گذشته باریده در اطراف ورزشگاه همراه با گل و لای در پیاده روها و خیابان‌ها دیده می‌شود.

23 خرداد 1393