h فول آپشن های عجیب خودروها+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فول آپشن های عجیب خودروها+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فول آپشن های عجیب خودروها+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فول آپشن های عجیب خودروها+تصاویر

فول آپشن های عجیب خودروها+تصاویر

فول آپشن های عجیب خودروها+تصاویر
مینی کوپر کانورت 2011 و آپشن "اوپنومتر"
عجیب ترین آپشن های خودرو در دنیا

طراحان این اتومبیل دوست داشتنی در داخل داشبورد یک اوپنومتر یا "باز سنج" را تعبیه نموده اند که به راننده می گوید که دقیقاً چند ساعت و چند دقیقه است  که آنها سقف جمع شوی پارچه ای خودروی خود را باز نموده اید و احتمالاً نگران سلامت پوست برنزه شده یا شاید هم سینوزیت شما می باشد. حدسم این است که مغز طراحان این گجت بی استفاده زیاد آفتاب خورده باشد.

بوگاتی ویرون 16.4 و آپشن "دکمه ی آخر سرعت" عجیب ترین آپشن های خودرو در دنیا

بوگاتی، یکی از سریعترین و خاص ترین اتومبیل های جهان می باشد. چیزی در حدود 2 میلیون دلار پول نیاز دارید تا این اتومبیل را بخرید و همچنین نیاز به یک کلید ویژه دارید تا سرعت این ابر خودرو را به بیش از 400 کیلومتر در ساعت برسانید. این دکمه با این نام غیر فابل تصوری که دارد به راننده این امکان را می دهد که با فشردن آن تنظیمات آیرودینامیکی و ارتفاعی آن را طوری تنظیم کند که بتواند از تمام ظرقیت های این خودروی افسانه ای بهره ببرد. سوال اینجاست که نمی شد بدون این دکمه به این مهم رسید یا این که کاربری این دکمه سرگرم کردن بچه پولدارهای لوس و کسل می باشد.

BMW 750i و دکمه ی "مخصوص جنتلمن ها" عجیب ترین آپشن های خودرو در دنیا

این دکمه که نامش بسیار مغرورانه انتخاب شده و کارایی آنچنانی ندارد به راننده این امکان را می دهد که با تنظیم صندلی خود برای سرنشینان عقب فضای بیشتری ایجاد نماید. بسیار خوب اما واقعاً این دکمه چه فایده ای دارد. مگر اینکه سوار بر یک لیموزین باشی و مجبور باشی تا از اتومبیل خارج شوی و دسته های صندلی های عقب را تنظیم نمایی؟ به هرحال "مخصوص جنتلمن ها" هم از آن کلمات فریبنده است.

کیا Soul و قابلیت روشن نمودن و چشمک زدن لامپ های تعبیه شده در اسپیکرها عجیب ترین آپشن های خودرو در دنیا

این قابلیت بر روی اسپیکر های درب خای جلو طراحی شده تا زمانی که موسیقی پخش می شود لامپ هایی با ریتم آن موزیک همچون ایکوالایزرها روشن شده و هماهنگ چشمک می زنند. خیلی سرگرم کننده است. اما فقط برای 5 دقیقه. بعد از آن مانند لگد زدن بچه ی لوس فامیل به پشت صندلی شما سوهان روح می شود.

فورد ماستنگ 2011 و قابلیت تنظیم نور پشت کیلومتر عجیب ترین آپشن های خودرو در دنیا

این ویژگی به شما امکان می دهد تا از بین صد ها طیف رنگی رنگ مورد علاقه ی خود را تنها با scroll  کردن یک دکمه انتخاب کنید. حال و هوای سرعت دارید؟ رنگ نور پشت کیلومتر خود را قرمز آتسین کنید و پدال گاز را فشار دهید. و یا آبی یخی برای طی کردن مسافتی در بزرگراه های شلوغ. خانم ها هم که فطعاً بر روی طیف صورتی تنظیم می کنند. به نظر سرگرم کننده می آید، اما شاید تمرکز شما را در رانندگی برهم زند.

فیات 500 و آپشن "عطرپاش" عجیب ترین آپشن های خودرو در دنیا

این هاچبک کوچولو و سنتی هم یک عطرپاش الکترونیکی توکار در دو رنگ اختیاری سیاه و سفید بین صندلی های جلو دارد. سه عطر مرکبات، اسانس شب و تنفس هوای تازه داشته و قابلیت تنظیم شدت اسپری را نیز داراست. این آپشن فضایی خوشبو و دلپذیر را در هنگام رانندگی به شما می دهد؛ البته اگر دوستانتان به شما نخندند. منبع: میهن صنعت

19 خرداد 1393