h وقتی بالاشهر تهران محل ترویج فرقه های ضاله میشود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وقتی بالاشهر تهران محل ترویج فرقه های ضاله میشود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وقتی بالاشهر تهران محل ترویج فرقه های ضاله میشود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وقتی بالاشهر تهران محل ترویج فرقه های ضاله میشود

وقتی بالاشهر تهران محل ترویج فرقه های ضاله میشود

وقتی بالاشهر تهران محل ترویج فرقه های ضاله میشود

برخی فرقه های انحرافی با حضور در برخی پارک‌ها و مراکز گردشی شهر تهران اقدام به برگزاری جلسات خود در قالب تجمعات و دورهمی‌های دوستانه می‌کنند.

به گزارش ظهور12 به نقل از دانا ، مسئله عرفان های نو ظهور و برخی مکاتب ساختگی و همچنین برگزاری برخی جلسات تفتیش عقاید و ترویج ادیان بیگانه و جذب به دین بهائیت و بابیت مدتی است که به دغدغه بزرگی در کشور و میان مردم بدل شده است.

اکثر افراد حامی و موسسین این مکاتب و جریان‌ها که با هدف ازبین بردن عقاید شیعی و تضعیف اسلام ناب و ارزش های دینی در جامعه دست به این اقدام می‌زنند، با تشکیل جلساتی سعی در جذب جوانان در خفی و بعضا در منازل مسکونی و محیط های سربسته دارند.

اما در اقدامی بی سابقه و جدید برخی از گروه‌ها و فرقه های انحرافی و بهائی با حضور در برخی پارک‌ها و مراکز گردشی شهر تهران اقدام به برگزاری جلسات خود در قالب تجمعات و دورهمی‌های دوستانه می‌کنند.

در برخی از این جلسات که اکثرا در پارک‌های بزرگ بالای شهر تهران از جمله پارک جمشیدیه، پارک نیاوران و .. برگزار می‌شود این افراد در ابتدا مسائل بنیادین و حتی سیاسی را مطرح و بعد از گفت وگو به صورت بسیار نا محسوس اقدام به ترویج و شستشوی مغزی اعضا در جهت دستیابی به اهداف مد نظر خودشان می‌کنند.

این افراد با طرح شبهات دینی، عقیدتی، سیاسی و ... با استفاده از فن بیانی که دارند، نوعی تشکیک در افراد به وجود آورده و به صورت سیستمی و مرحله به مرحله با برگزاری جلسات مستمر افراد را به فرقه بابیت و حتی یهودیت دعوت می‌کنند.

البته شایان ذکر است که این جلسات منتهی به حضور در پارک ها نمی‌شود وبعضا این گرد‌همایی‌ها به صورت گروهی در برخی مراکز دیگر مانند سینماها، شهربازی‌ها، آمفی تئاتر‌ها و حتی در مهمانی‌های شبانه ادامه دارد.

گفتنی است در انتهای هرجلسه از حاضرین خواسته می‌شود که از آشنایان، دوستان و خانواده خود نیز بخواهند تا در این چلسات حضور پیدا کنند.

بی شک این دست اقدامات که به نظر می‌رسد از سوی دشمنان قسم خورده ملت ایران با هدف برهم زدن امنیت و عقاید و بنیان خانواده طرح ریزی شده، در صورت ادامه و عدم برخورد صحیح و تدبیر لازم در عرصه فرهنگی موجب از بین رفتن اساس و مبانی بنیادی و فکری جوانان کشور که آیندگان این نظام هستند می‌شود و لذا انتظار می‌رود مسئولان مربوطه ضمن کنترل و رصد هرچه بیشتر این جریانات با اقدامات لازم و شایسته مقابل این حملات دشمنان ایستادگی کنند.
19 خرداد 1393