h سوشا مکانی به پرسپولیس پیوست - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سوشا مکانی به پرسپولیس پیوست,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سوشا مکانی به پرسپولیس پیوست,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سوشا مکانی به پرسپولیس پیوست

سوشا مکانی به پرسپولیس پیوست

سوشا مکانی به پرسپولیس پیوست

سوشا مکانی ، درواز‌ه‌بان تیم فولاد خوزستان در فصل گذشته به پرسپولیس پیوست.

به گزارش ظهور12 به نقل از تسنیم ، سوشا مکانی که فصل گذشته در فولاد خوزستان بازی می‌کرد امروز به پرسپولیس پیوست تا در لیگ چهاردهم سرخپوشان را همراهی کند.

سوشا مکانی پس از پیوستن به پرسپولیس گفت: خوشحالم از اینکه به پرسپولیس آمدم و این تیم را برای ادامه فعالیت فوتبالی‌ام انتخاب کردم. من بازیکنی نیستم که در فصل نقل‌وانتقالات سروصدا کنم و به خاطر همین آمدنم به پرسپولیس اتفاقی شد. وی ادامه داد: به پرسپولیس آمدم تا بازی کنم و خودم را به همه نشان دهم. من غیر از پرسپولیس انتخاب‌های دیگری هم داشتم اما خودم دوست داشتم که زیرنظر علی دایی کار کنم. دروازه‌بان جدید تیم پرسپولیس در خصوص اینکه هدفش از حضور در این تیم چه بوده است، اظهار داشت: اولین هدفم این بود که با توجه به اینکه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد بتوانم خودم را نشان دهم، جایگاهم را در تیم ملی به دست بیاورم و به قول معروف به آن چیزهایی که می‌خواهم، برسم. اعتقاد دارم دایی و پرسپولیس می‌توانند به من کمک کنند و من هم می‌توانم با بازی‌هایی که انجام می‌دهم به پرسپولیس کمک کنم. مکانی درباره عدم حضورش در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل، خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم فعلاً در خصوص تیم ملی صحبت کنم ولی باید این را بگوم که من هم مانند تمام ایرانی‌ها از اینکه تیم ملی کشورم در جام جهانی حضور دارد، خوشحالم. قطعاً با موفقیت تیم ملی من هم مانند 70 میلیون ایرانی دیگر خوشحال می‌شوم. باز هم باید تأکید کنم که افتخار می‌کنم تیم ملی کشورم در جام جهانی حضور دارد. وی که سابقه درگیری با علی دایی در بازی تیم‌های پرسپولیس و استیل آذین را دارد در مورد این مسئله، تأکید کرد: همین که به پرسپولیس آمدم نشان‌دهنده این است که چقدر دایی را دوست دارم. البته همه می‌دانند میزان علاقه من به دایی زیاد است که نیازی ندارم آن را تکرار کنم. علی دایی اسطوره فوتبال ایران است. چه آنهایی که دوستش دارند و چه آنهایی دوستش ندارند باید قبول کنند او بزرگ و اسطوره فوتبال ماست و من افتخار می‌کنم که قرار است با علی دایی کار کنم. دروازه‌بان جدید پرسپولیس در مورد اینکه مبلغ قراردادش با سرخپوشان چقدر است، گفت: من به خاطر پول به پرسپولیس نیامدم. من با پرسپولیسی‌ها بحث مالی نکردم. اتفاقا از یک تیم دیگر پیشنهاد داشتم که دو برابر پرسپولیس به من پول می‌داد اما تصمیم گرفتم به جایی بروم که به پیشرفت فوتبالم کمک کند. امیدوارم برای پرسپولیس مهره تأثیرگذاری باشم، چون در هر نقطه از ایران که بازی کردم برای تیمم تأثیرگذار بودم. مکانی در خصوص رقابتش با نیلسون هم اظهار داشت: کار سخت برای مرد است و من هم مرد روزهای سخت هستم. قطعاً اگر از رقابت کردن می‌ترسیدم الآن اینجا نبودم و پیراهن پرسپولیس را به تن نمی‌کردم. بدون شک هر سرمربی به فکر آبرو و اعتبارش است و از بازیکن خوب چشم‌پوشی نمی‌کند.
18 خرداد 1393