h چاپ پنجم کتاب عباس دست طلا با ویرایش جدید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چاپ پنجم کتاب عباس دست طلا با ویرایش جدید,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چاپ پنجم کتاب عباس دست طلا با ویرایش جدید,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چاپ پنجم کتاب عباس دست طلا با ویرایش جدید

چاپ پنجم کتاب عباس دست طلا با ویرایش جدید

چاپ پنجم کتاب «عباس دست طلا» به زودی با ویرایش جدید از سوی نشر «فاتحان» منتشر می‌شود. به گزارش فارس، کتاب «عباس دست طلا» نوشته «محبوبه معراجی‌پور» برای چهارمین بار از سوی نشر «فاتحان» تجدید چاپ و روانه بازار نشر شد.

این کتاب همانند چاپ‌های قبلی در 3 هزار نسخه و با قیمت 6 هزار تومان منتشر شده است و با ارائه تخفیف با قیمت 5 هزار تومان به علاقه‌مندان ارائه شده است.

به گفته حسین مؤذن مسئول بازرگانی نشر فاتحان، این انتشارات تلاش دارد تا چاپ پنجم این اثر را با اصلاحات و ویرایش جدید به چاپ برساند، همچنین طرح جلد کتاب «عباس دست طلا» همان طرح گذشته است اما با کیفیت بهتر به چاپ خواهد رسید.

وی می‌افزاید: محبوبه معراجی‌پور، نویسنده کتاب «عباس دست طلا»، برای چاپ پنجم این کتاب مقدمه دومی نوشته است که این مقدمه بدون حذف مقدمه نخست در چاپ پنجم لحاظ خواهد شد.

مؤذن در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه کتاب «عباس دست طلا» در مراسم نماز جمعه روز گذشته چه تعداد به فروش رسید، می‌گوید: در مجموع تاکنون طی دو مراسم نماز جمعه 1200 جلد از این کتاب به فروش رسیده است.

بر اساس این گزارش، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از اصناف پشتیبان جنگ درباره کتاب «عباس دست طلا» به بیان مطلبی پرداختند که در پشت جلد این کتاب آورده شده است که در ذیل از خاطرتان می‌گذرد: این کاری که اخیراً شروع شده که از شماها با این جزئیات و ریزه‌کاری‌ها خاطرات می‌گیرند، این هم کار خیلی خوبی است. ما دو جلد از این کتاب‌های شما را خواندیم، یکی کتاب آقای بنایی را خواندم یکی هم کتاب این آقای حاج عباس دست طلا را که مفصل و با جزئیات (گفته) خواندم. خیلی خوب بود انصافاً، مخصوصاً کتاب ایشان، هم مطلب در آن زیاد بود، هم آثار صفا و صداقت در آن کاملاً محسوس بود و انسان می‌دید.

خداوند انشاءالله فرزند شهید ایشان را با پیغمبر (ص) محشور کند و خودشان را هم محفوظ بدارد».

گفتنی است، نشر فاتحان چاپ پنجم کتاب «عباس دست طلا» داستانی از زندگی حاج عباس علی باقری را در 272 صفحه و با قیمت 6000 تومان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

18 خرداد 1393