h دانلود سخنرانی جدید استاد عباسی/وقتی مهدی(عج)منتظر ماست - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دانلود سخنرانی جدید استاد عباسی/وقتی مهدی(عج)منتظر ماست,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دانلود سخنرانی جدید استاد عباسی/وقتی مهدی(عج)منتظر ماست,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دانلود سخنرانی جدید استاد عباسی/وقتی مهدی(عج)منتظر ماست

دانلود سخنرانی جدید استاد عباسی/وقتی مهدی(عج)منتظر ماست

دانلود سخنرانی جدید استاد عباسی/وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
دانلود سخنرانی استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست

دانلود سخنرانی استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست، ۳ آبان ، سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه امام خمینی(ره)

زمینه سازی برای ظهور با تلویزیونی که هرشب چیپس و پفک تبلیغ می‌کند به جایی نمی‌رسد رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز گفت: قدم اول برای زمینه سازی ظهور، شکستن بت‌هایی است که در ذهن‌ها ایجاد کرده ایم و این مهم با تلویزیونی که هرشب چیپس و پفک تبلیغ می‌کند به جایی نمی‌رسد. به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از قزوین، دکتر حسن عباسی سه شنبه شب در پانزدهمین نشست از سلسله همایش‌های مهدویت با عنوان «وقتی که مهدی (عج) منتظر ماست» که به همت هیئت دانشجویی خادمان مهدی(عج)در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: کسانی که از نام امام زمان سو استفاده می‌کنند و مردم را به انحراف می‌کشانند مانند همان وهابی هستند که با شعار الله اکبر به خود بمب بسته و به دل شیعیان می‌زند؛ هردوی این‌ها فکر می‌کنند پیرو پیامبر هستند، در صورتی که فقط افسانه سرایی می‌کنند. رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز با بیان تفاوت‌های فلسفه و حکمت، افزود: فلسفه و حکمت با هم تفاوت دارند و این اشتباه را ابن سینا انجام داد که این دو را یکی دانست؛ بر خلاف غرب که هیچ کدام از فیلسوف‌ها با هم برابر نیستند، پیامبران، خواستگاه مشترک دارند و تنها در زمان‌های متفاوت، به گونه‌های مختلف عمل می‌کنند. وی با اشاره به سابقه کرسی‌های نظریه پردازی در اسلام، تصریح کرد: از ۱۱ امامی‌که به شهادت رسیدند، تنها علی (ع) توانست چهار سال حکومت کند.

مدت زمان: ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه

تاریخ : ۳ آبان ماه ۱۳۹۰

موضوع : سخنرانی استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست

فرمت: Mp3 / ۸kb

کیفیت: پایین

دانلود فایل صوتی:

 دانلود یا دانلود

 منبع :دکتر عباسی

...

ادامه گزارش و تصاویر این همایش : (تصاویر با سایز اصلی است و برای باز شدن کمی‌شکیبا باشید. برای دیدن عکس‌ها در اندازه واقعی روی عکس‌ها کلیک کنید )

کرسی‌های نظریه پردازی سال‌ها قبل توسط امام صادق (ع) برگزار شد
عباسی ادامه داد: کرسی‌های نظریه پردازی که هیچ کدام از دانشگاه‌ها نتواستند اجرایی کنند، سال‌ها قبل توسط امام صادق (ع) برگزار و بنیان‌های مذهبی تشیع نیز در همان کرسی‌ها توسط ایشان تبیین شد و بواسطه این کرسی‌ها بود که حکومت احساس خطر کرده و معصومین را زندانی کرد.
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز ادامه داد: پروژه ولیعهدی امام رضا(ع) نیز در ادامه از بین بردن حلقه‌های ایجاد شده توسط همین کرسی‌ها بود که با ورود ۳۴ نفر از فرزندان امام کاظم(ع) که هیچ کدام به دارالخلافه نرفتند نقش بر آب شد.
وی ورود ۳۴ نفر از فرزندان امام کاظم(ع) به نقاط متفاوت ایران را یک طرح استراتژیک دانسته و یادآور شد: روشنگری در مورد رابطه امام رضا و حکومت و برقراری رابطه عمیق با مردم که بعد از ۱۲۰۰ سال ناگسستنی است از اهداف این حرکت عظیم بود که اکثر این بزرگان نیز دختران مجردی بودند که به علت نبود امکانات حمل و نقل مانند امروز، رنج و سختی بسیاری را در این مسیر متحمل شدند.
عباسی با انتقاد از شریعتی در رابطه با دیدگاه وی در مورد شیعه بیان داشت: شبهه ای که شریعتی به شیعه وارد کرد، بدون علم و آگاهی بوده است که قدمت شیعه در ایران را ۴۰۰ سال می‌داند، زیرا با حضور ۳۴ امام زاده به ایران در دوران امام رضا(ع) این حرکت انجام گرفته بود.
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز با اشاره به قیام ابن قولویه در قم تاکید کرد: گام سوم، پس از گام انبیا و ائمه، بعد از غیبت کبری توسط ابن قولویه در قم آغاز شد که تا به امروز به واسطه ۶۱ نفر در حال انجام است و امروز مقام معظم رهبری پرچمدار این حرکت عظیم است.
وی حرکت این ۶۱ نفر را پیوسته و وابسته به یکدیگر دانست و اظهار داشت: آیت الله بروجردی، ۷۰۰ شاگرد بزرگ تربیت کرد که هریک امروز از مراجع هستند و این ۷۰۰ نفر بودند که به حمایت از امام خمینی(ره) برخواستند.
عباسی با انتقاد از محتوای کتب تاریخ معاصر در دانشگاه‌ها، بیان داشت: اینکه ابتدای انقلاب را در کتاب ریشه‌های انقلاب، ۱۵ خرداد عنوان می‌کنند اشتباه بزرگی است، زیرا انقلاب اسلامی‌با علی(ع) شروع شد و علت اصلی اقتدار شیعه و انقلاب اسلامی، حضور حضرت مهدی و مدریت همان ۶۱ نفر است که تا به امروز نقش آفرینی می‌کنند.
جنبش وال استریت موج پنجم حرکت انقلاب است
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز قیام برای اشغال وال استریت را موج پنجم حرکت انقلاب دانست و تصریح کرد: ۶ هفته است که بیش از ۱۵۰۰ شهر غرب بهم ریخته است؛ بورس، اساس حرکت نظام اقتصادی غرب است و قیام مردم علیه وال استریت، اعتراض به اساس سرمایه داری است، نه اعتراض به شاخ و برگ نظام سرمایه داری.
وی با انتقاد از سیستم اقتصادی موجود در کشور، افزود: تلویزیونی که فقط تبلیغ می‌کند برای بانک و موسسات تست زنی باید بداند مرگی که کردان با آن روبه رو شد در راه مسئولین صدا و سیما است زیرا کردان این سیستم تبلیغاتی صدا و سیما را ایجاد کرد و خدا دوستش داشت که در این دنیا آبرویش را برد و جانش را گرفت.
با تغییر رئیس بانک و چند جابه جایی به جایی نخواهیم رسید
عباسی نحوه برخورد با متهمان اختلاس اخیر را بی فایده دانست و عنوان کرد: با تغییر رئیس بانک و چند جابه جایی به جایی نخواهیم رسید، بانکی که اعتمادی به آن نیست چرا از رسانه ملی، معتمد بودن آن تبلیغ می‌شود؛ اینکه در آمریکا علیه بورس قیام کرده اند، جای تعجب است که در ایران صحبت از بورس و رشد آن می‌شود.
زمینه سازی برای ظهور با تلویزیونی که هرشب، پفک، چیپس و مدرسان شریف تبلیغ می‌کند به جایی نمی‌رسد
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز خاطرنشان کرد: زمینه سازی برای ظهور با بانک، بورس و تبلیغات بورژوایی در رسانه ملی میسر نخواهد شد و قدم اول برای زمینه سازی ظهور، شکستن بت‌هایی است که در ذهن‌ها ایجاد کرده ایم و این مهم با تلویزیونی که هرشب، پفک، چیپس و مدرسان شریف تبلیغ می‌کند به جایی نمی‌رسد.
وی ادامه داد: وقاحت علمی‌به جایی رسیده که در تلویزیون حکومت اسلامی‌تبلیغ تست زنی برای دکتری می‌کنند و شورای عالی انقلاب فرهنگی با عدم موضع گیری نسبت به این قضیه ثابت کرد بیسواد تر از اعضای شورای انقلاب فرهنگی، خودشان هستند و وزارت علوم نیز در این زمینه متاسفانه سکوت کرد.
عباسی در ادامه خاطرنشان کرد: امام خمینی بعد از ۶۳ سال خودسازی انقلاب کرد که این به ما نشان می‌دهد باید از کجا باید در جهت زمینه سازی برای ظهور آغاز کنیم.
هرکسی بگوید بانک اسلامی‌است، نه سواد علمی‌دارد و نه سواد فقهی
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز اساس بانک را یهودی دانست و گفت: هرکسی بگوید بانک اسلامی‌است، نه سواد علمی‌دارد و نه سواد فقهی؛ وقتی مقام معظم رهبری می‌فرمایند برای این مهم یک درس خارج بگذارید به این معنا است که در این رابطه هیچ چیزی نداریم.
تصاویر این همایش:
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
استاد عباسی در همایش وقتی مهدی(عج)منتظر ماست
12 آبان 1390