h فروش اینترنتی بلیت بازی های تیم ملی والیبال - t-ket.ir - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فروش اینترنتی بلیت بازی های تیم ملی والیبال - t-ket.ir,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فروش اینترنتی بلیت بازی های تیم ملی والیبال - t-ket.ir,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فروش اینترنتی بلیت بازی های تیم ملی والیبال - t-ket.ir

فروش اینترنتی بلیت بازی های تیم ملی والیبال - t-ket.ir

حضور در لیگ جهانی والیبال برای ورزش ایران از سال گذشته نوآوری‌های فراوانی به همراه داشت که فروش بلیت سالن 12 هزار نفری آزادی یکی از این موارد بود، اما امسال یک نوآوری جدید به همراه فروش اینترنتی بلیت بازی‌های ایران برای علاقمندان به این رشته ورزشی مهیا شده است که "کارت هوشمند" نام گذاری شده است و افرادی که دارای این کارت باشند از 20 درصد تخفیف برای خرید اینترنتی بلیت‌های لیگ جهانی و سایر بازی‌های والیبال در ایران برخوردار خواهند شد.

علاقمندان با دریافت کارت هوشمند می‌توانند به سایت فدراسیون والیبال مراجعه و با خرید کارت هوشمند به قیمت 175 هزار ریال از مزایای آن بهره‌مند شوند. این کارت از طریق پست برای آنان ارسال خواهد شد.

همچنین فروش بلیت اینترنتی بازی نخست ایران در تهران که جمعه 23 خردادماه در برابر برزیل برگزار می‌شود، از امشب در سایت فدراسیون والیبال آغاز خواهد شد و تمامی ظرفیت سالن 12 هزار نفری آزادی از طریق اینترنت به فروش می‌رسد.

مدیر انفورماتیک فدراسیون والیبال در باره فروش بلیت اینترنتی گفت: قیمت بلیت بازی‌های ایران در برابر حریفان لیگ جهانی خود در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران 100 هزار ریال است که این مبلغ برای افراد دارای کارت هوشمند 80 هزار ریال خواهد بود.

مرتضی افجه‌ای درباره نحوه گرفتن کارت هوشمند گفت: علاقه‌مندان وارد سایت فدراسیون والیبال می‌شوند و در قسمت کارت هوشمند مشخصات هویتی خود را وارد می‌کنند تا کارت هوشمند برای آنان ارسال شود.

وی با بیان اینکه برای صدور کارت هوشمند محدودیت داریم، خاطر نشان کرد: در این مرحله برای سه هزار نفر کارت هوشمند صادر خواهد شد و افرادی که زودتر برای کارت هوشمند ثبت نام کنند، اولویت های در نظر گرفته شده است که سهمیه بلیت بازی های بعدی (دوم و سوم) تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی از جمله این اولویت ها خواهد بود.

مسئول سامانه بلیت فروشی لیگ جهانی در ادامه افزود: امسال بلیت فروشی حضوری نداریم و برای راحتی مردم برنامه فروش بلیت‌های بازی‌های ایران در لیگ جهانی که در سالن 12 هزار نفری برگزار می‌شود، امشب در سایت فدراسیون والیبال منتشر خواهد شد.

وی داشتن کارت هوشمند و یا کارت ملی برای ورود به سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در هنگام مسابقات تیم ملی والیبال را الزامی دانست و گفت: این کار برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی است و تنها افرادی که دارای کارت هوشمند و یا کارت ملی هستند اجازه ورود به سالن را خواهند داشت.

افجه‌ای در پایان از علاقمندانی که موفق به تهیه بلیت نشدند، خواست به هیچ عنوان به سالن نیایند زیرا ظرفیت سالن محدود است و تمامی بلیت‌ها از طریق اینترنت به فروش می‌رسد و امکان حضور افراد بدون بلیت در سالن وجود ندارد.

تیم ملی والیبال امروز جمعه و فردا شنبه دو بازی خود در برابر تیم ملی برزیل را در این کشور انجام خواهد داد و سپس به تهران باز خواهد گشت تا در ۶ بازی متوالی میزبان تیم‌های برزیل، ایتالیا و لهستان باشد.

16 خرداد 1393