h سردار فیروز آبادی پیروزی بشار اسد را تبریک گفت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سردار فیروز آبادی پیروزی بشار اسد را تبریک گفت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سردار فیروز آبادی پیروزی بشار اسد را تبریک گفت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سردار فیروز آبادی پیروزی بشار اسد را تبریک گفت

سردار فیروز آبادی پیروزی بشار اسد را تبریک گفت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیروزی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه با 88 درصد آرا و بیش از 10 میلیون رأی، مایه شرمساری آمریکا و مخالفان مردم سوریه شد.

به گزارش دفتر ویژه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی با اشاره به انتخابات اخیر سوریه و پیروزی مجدد بشار اسد در این انتخابات، افزود:ما این افتخار و پیروزی را به جناب بشار اسد و ملت صبور و مقاوم سوریه تبریک می گوییم.

سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه این معجزه مردم در سوریه بایستی درس مهمی به آمریکا و حامیان تروریست ها در این کشور داده باشد تا از هزینه بیشتر برای بی آبرویی و شرم ساری خود دست بردارند، افزود: امروز در حقیقت بشار اسد با رای اکثریت مردم دوباره تایید شد.

وی ادامه داد: جعل واژه دوستان سوریه و جمع کردن دشمنان سوریه زیر آن عنوان جعلی است و دیگر خریداری ندارد.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با بیان اینکه امیدواریم دشمنان ملت ها، ملت ها را به حال خود واگذارند، تصریح کرد: امروز نهضت بیداری اسلامی در سرتاسر منطقه الگوی موفق مقاومت در ایران، لبنان، غزه و سوریه را جلوی چشم خود دارد و استکبار جهانی و عوامل آن جز بدنامی و نفرت دستاوردی نخواهند داشت و وعده الهی نیز بر پیروزی نهضت بیداری اسلامی است.

16 خرداد 1393