h قتل و تجاوز به مادر زن به روش فیلم های مبتذل در مقابل چشمان کودکان+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قتل و تجاوز به مادر زن به روش فیلم های مبتذل در مقابل چشمان کودکان+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قتل و تجاوز به مادر زن به روش فیلم های مبتذل در مقابل چشمان کودکان+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قتل و تجاوز به مادر زن به روش فیلم های مبتذل در مقابل چشمان کودکان+عکس

قتل و تجاوز به مادر زن به روش فیلم های مبتذل در مقابل چشمان کودکان+عکس

قتل و تجاوز به مادر زن به روش فیلم های مبتذل در مقابل چشمان کودکان+عکس

محمود یوسف 32 ساله معتاد به اعمال شهوترانی در یک اقدام خفت بار در حضور فرزندان به مادر خانم 64 ساله خود تجاوز نمود.

به گزارش ظهور12 به نقل از باشگاه خبرنگاران ،وی در اوج بی رحمی سپس خانم آموئی استیونز را در خانه اش در شهر Neasden واقع در شمال لندن به قتل رساند.

وی در ابتدا هر گونه قتل را رد اما در نهایت از سوی دادگاه Old Bailey محکوم به زندان گردید.این اقدام بی شرمانه قاضی پرونده نیکولاس براون را متعجب نموده است.

وی در دادگاه خطاب به هیات منصفه گفت این بدترین نوع مرگ است که می توان تصور نمود.تا کنون همچنین کار بی شرمانه ای را با چنین پیش زمینه ای قضاوت ننموده ام.

به گزارش پلیس ایشان در حین بازجویی از متهم در داخل موبایلش کلیپ های مبتذل از ازار و اذیت های جنسی مختلفی را پیدا نمودند.

پزشک قانونی دیوید جرمی در دادگاه اظهار داشت بین نحوه قتل و حالات روحی و روانی متهم ارتباط نزدیک وجود دارد.محمود یوسف معتاد به حرکات شهوانی بوده است.

او حتی به مادر زنش خانم استیونز حمله ور می شود و در حضور دو فرزندش که در خانه کناری حضور داشته اند به خانم استیونز حمله ور می شود و پس از رسیدن به ارزوهای پستش وی را به قتل می رساند.

همسر محمود یوسف در دادگاه گفت این حادثه به شدت خانواده ما را از هم پاشیده است.جلسه نهایی دادگاه به روز جمعه موکول شد.به اعتقاد قاضی پرونده وی تمام عمرش را باید پشت میله های زندان بگذراند.

14 خرداد 1393