h پرونده شهید خلیلی به کجا رسید؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پرونده شهید خلیلی به کجا رسید؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پرونده شهید خلیلی به کجا رسید؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پرونده شهید خلیلی به کجا رسید؟

پرونده شهید خلیلی به کجا رسید؟

رئیس شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران گفت: فردا دادگاه رسیدگی به پرونده شهادت طلبه ناهی از منکر به صورت علنی برگزار می‌شود.

به گزارش ظهور12 به نقل از فارس ، قاضی حسین اصغرزاده سرپرست شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران با اعلام این خبر افزود: با توجه به مطالعه پرونده وقت رسیدگی تعیین شده است.

وی گفت: فردا قرار است دادگاه با حضور متهم و خانواده طلبه ناهی از منکر برگزار شود و به پرونده رسیدگی شود.

قاضی اصغرزاده درباره اینکه آیا دادگاه علنی برگزار خواهد شد یا غیرعلنی گفت: این دادگاه براساس تصمیم گیری‌های صورت گرفته به صورت علنی برگزار خواهد شد.

25 تیر ماه سال 1390 حادثه‌ای دردناک در یکی از محلات شرق تهران رقم خورد. در این حادثه جوان 19 ساله‌ای به نام علی خلیلی در حین بازگشت از هیئت در حالی که همراه چند نفر از شاگردان یک مدرسه بود به واسطه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

خلیلی توسط یک نفر از افراد شرور منطقه از ناحیه گردن و قسمت شاهرگ دچار جراحت شد و بیش از 15 دقیقه در خون خود می‌غلتید.

در این حادثه تعدادی از مراکز اورژانس بیمارستانی از پذیرش علی خلیلی امتناع کردند تا اینکه یکی از بیمارستان‌های خصوصی در ازای واریز مبلغ 6 میلیون تومان حاضر به پذیرش وی شد.

سرانجام علی خلیلی که به دلیل شدت خونریزی به حالت اغما رفته بود بستری شد اما پزشکان امید زیادی به مداوای وی نداشتند.

علی خلیلی پس از مرخص شدن از بیمارستان در منزل بستری شد اما هر از گاهی به دلیل مشکلات ناشی از حادثه رخ داده به بیمارستان منتقل شده و بستری می شد.

وی بهمن ماه سال گذشته نیز مجدداً در بیمارستان بستری شد و پس از یک ماه به خانه منتقل شد اما سرانجام عصر روز ۳ فروردین و در بیمارستان بعثت دعوت حق را لبیک گفته و جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیدار اباعبدالله الحسین و یارانش شتافت.

11 خرداد 1393