h آیت الله علم الهدی:همچنان محکم بر پای نظرات خویش استوارم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیت الله علم الهدی:همچنان محکم بر پای نظرات خویش استوارم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیت الله علم الهدی:همچنان محکم بر پای نظرات خویش استوارم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیت الله علم الهدی:همچنان محکم بر پای نظرات خویش استوارم

آیت الله علم الهدی:همچنان محکم بر پای نظرات خویش استوارم

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه که در جمع زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) برگزار شد، اظهار کرد: این شبکه‌های اجتماعی و ماهواره ابزار تلقین عداوت و دشمنی با قرآن است و دولت فعلی همچون دولت قبلی هیچ برنامه‌ای برای کنترل شبکه اجتماعی ندارد، پس چه طور دولت می‌خواهد با آزاد گذاشتن این شبکه‌ها جلوی زیان و ضررهای ناشی از آن را بگیرد؟

عضو مجلس خبرگان با اشاره به میلاد امام حسین(ع) و پاسداری ایشان در مقابله با تهاجمات دشمنان اسلام خاطرنشان کرد: بعثت پیامبر(ص) با ابقاء سید الشهدا(ع) نهادینه شد، چرا که اگر امام حسین (ع) نبود، اسلام باقی نمی‌ماند.

وی با اشاره به آیه‌های 12 و 13 سوره مبارکه انعام افزود: مطابق با این آیه‌ها، دشمنی با پیغمبر(ص) مختص به زمان و مکان خاصی نیست.

علم الهدی ادامه داد: براساس آیه‌های مذکور، دشمنان پیغمبر از دو نوع جن و انس هستند که برخی بر این باورند که شیاطین جن توطئه علیه پیغمبر را به شیاطین انس آموزش می‌دهند و به اعتقاد برخی دیگر، شیاطین انس توطئه علیه دشمن را به یکدیگر می‌آموزند.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه «انسان‌ها برای ارتکاب گناه نمی‌توانند از سیطره قدرت خدا خارج شوند»، عنوان کرد: دشمنان پیغمبر(ص) انسا‌ن‌های بی‌ایمان را به استخدام خود می‌گیرند، چرا که این گروه در برابر این جریان‌ها تسلیم و خاضع هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: بنا به فرمایشات امام خمینی(ره)، سید الشهدا(ع) پاسدار اسلام بود و همان طور که ایشان از شریعت اسلام پاسداری می‌کرد، پاسداری از اسلام و انقلاب وظیفه تک تک مردم خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه «سپاه پاسداران یک تشکیلات پاسداری است»، تصریح کرد: عنوان اصلی پاسداری به هر انسانی که دنباله‌ رو ابی عبدالله (ع) است تعلق می‌گیرد.

علم الهدی با طرح این سوال که «سپاه پاسداران چه تعداد پاسدار دارد؟» ادامه داد: تعداد اعضای سپاه پاسداران برابر با بسیج یعنی همه مردم است.

امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: ما به عنوان پاسدار اسلام و انقلاب و پیروی از رسالت کربلایی باید پاسدار حوزه مهمی همچون فرهنگ باشیم.

عضو مجلس خبرگان با تاکید بر اینکه«بنده در مقام تضعیف دولت نیستم»، یادآور شد: اعضای دولت، کابینه و وزرا، کارگزاران دولت هستند و رئیس جمهور هم از سویی منتخب مردم و از سویی دیگر تنفیذ شده حجت امام زمان (عج) است، بر همین اساس تضعیف دولت امری ناپسند به شمار می‌آید.

وی افزود: بنده به عنوان پاسدار انقلاب به ویژه در حوزه فرهنگ در برابر عملیات روانی همچون حمله، استهزاء و تمسخر جا نمی‌زنم و همچنان محکم بر پای نظرات خویش استوارم.

علم الهدی خاطرنشان کرد: شعارهای جمهوری ایرانی، نه غزه و نه لبنان در فتنه 88 را کسانی سر دادند که دست پرورده دشمن بودند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: هیچ کس حتی پیغمبر اسلام هم مردم را به زور شلاق به بهشت نبرد و این مسیر فطری انسان‌ها است که او را به بهشت هدایت می‌کند.

وی افزود: پیامبر (ص) نیز با چنین افرادی که سدی در مقابل بهشت رفتن مردم بودند، مبارزه کرد و اگر امروز ما نهی از منکر می‌کنیم، به همین دلیل است.

علم الهدی عنوان کرد: متاسفانه برخی از بزرگان و مسئولین دولتی بر این باورند که زمان رسانه تک صدایی مثل منبر به پایان رسیده است، در صورتی که منبر شعار پیغمبر (ص) بود و تا ظهور امام زمان (عج) جایگاه خویش را حفظ خواهد کرد.

امام جمعه مشهد خاطر نشان کرد: می‌توان مدعی شد که مجله تایمز هم به دلیل آن که توسط یک صهیونیست و با در اختیار داشتن تعداد زیادی شبکه‌های اطلاع رسانی، یک رسانه تک صدایی محسوب می‌شود.

عضو مجلس خبرگان ادامه داد: شما این حرفها را برای یک عده غرب زده می‌زنید و این ادبیات فتنه‌گران است.

وی با طرح این سوال که «با این حرفها می خواهید چه کسانی را راضی کنید؟»، افزود: یک مشت هوس‌ران و شهوت‌پرستی که تنها به لذایذ نفسانی فکر می‌کنند.

علم الهدی افزود: این افراد در طول 35 سالی که از عمر انقلاب می گذرد به جز ضرر و زیان هیچ ثمره‌ای برای انقلاب نداشته‌اند، اما یادمان نرود که این انقلاب حاصل جان نثاری‌ها و فداکاری‌های جانبازان و رزمندگان انقلاب است. منبع: ایسنا

10 خرداد 1393