h سخنرانی استاد رائفی پور در دومین همایش جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سخنرانی استاد رائفی پور در دومین همایش جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سخنرانی استاد رائفی پور در دومین همایش جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سخنرانی استاد رائفی پور در دومین همایش جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت

سخنرانی استاد رائفی پور در دومین همایش جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت

سخنرانی استاد رائفی پور در دومین همایش جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت

این همایش در راستای تحقق فرهنگ سازی عزم ملی و مدیریت جهادی با کمک سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با حضور جمعی از مسوولان، دانشجویان و بسیجیان در مجموعه فرهنگی ورزشی سیدالشهدای تهران برگزار شد.

به گزارش ظهور12 به نقل از ایرنا، علی اکبر رائفی پور استاد دانشگاه امام صادق (ع) تهران در این مراسم برلزوم نهادینه شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد و گفت: با نهادینه شدن این فریضه زمینه گسترش ناهنجاری ها در جامعه فراهم می شود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در صدد هستند تا معیارها و ارزش های دینی را در جامعه کم رنگ کنند، گفت: متولیان امر باید تدابیر لازم را برای مقابله با هجمه های دشمنان بی اندیشند.

رائفی پور اظهار کرد: بی عفتی و پرده دری شاخص های زندگی حیوانی و شیطانی است .

وی با اشاره به اینکه شاعران و فرهیختگان انعکاس عقل جمعی جامعه هستند، افزود: شعرا و خوانندگان در برخی از شعرهای خود از مطالب سخیف، زننده و نامناسب استفاده می کنند که با فرهنگ اسلامی منافات دارد.

این استاد دانشگاه امام صادق(ع) به توجه و توصیه اکید اسلام به علم و عقل، گفت: اسلام بیشترین توجه را به این موضوعات دارد و آیات و احادیت ائمه معصومین(ع) نیز بیانگر این موارد است.

«شهناز فیروزی» همسر شهید امر به معروف مسعود مددخانی نیز در این مراسم گفت: فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر مظلوم و مهجور مانده است و مورد بی مهری قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه نهادینه شدن این فریضه الهی، انقلاب اسلامی را بیمه می کند، افزود: مسوولان باید با اراذل و اوباش برخورد جدی داشته باشند تا آنان رفتارهای هنجارشکنانه در جامعه انجام ندهند.

شرکت کنندگان این مراسم با امضای طوماری خواستار مقابله جدی با فتنه بی حیایی در جامعه شدند و از مسوولان خواستند در این زمینه از هیچ تلاشی مضایقه نکنند تا خون شهدا پایمال نشود.

9 خرداد 1393