h تجاوز گروهی به دو دختر هندی و چالش جدید نخست وزیر این کشور - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تجاوز گروهی به دو دختر هندی و چالش جدید نخست وزیر این کشور,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تجاوز گروهی به دو دختر هندی و چالش جدید نخست وزیر این کشور,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تجاوز گروهی به دو دختر هندی و چالش جدید نخست وزیر این کشور

تجاوز گروهی به دو دختر هندی و چالش جدید نخست وزیر این کشور

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های هند از تجاوز گروهی به چند دختر هندی و قتل آنها خبر داده اند، اتفاقی که می‌تواند دولت جدید آقای «لارندا موندی»، نخست وزیر هند را با همان چالش‌های «مان‌موهان‌سینگ»، نخست وزیر پیشین روبه‌رو کند.

پلیس هند روز پنجشنبه خبر داد پنج مرد پس از تجاوز به دو دختر نوجوان هندی در روستایی در شمال این کشور آنها را از درخت آویزان کرده‌اند.

برخی گزارش‌ها و تحلیل‌های حاکی است که این دو دختر 14 و 15 ساله پس از آنکه مورد تجاوز قرار گرفته‌اند به این شیوه خودکشی کرده‌اند.

پلیس هند تا کنون سه نفر، از جمله دو افسر پلیس را در همین ارتباط دستگیر کرده است. این دستگیری‌ها پس از آن انجام شده که روستاییان جاده‌های اصلی منتهی این روستا را با هدف برگزاری تظاهرات‌های اعتراضی مسدود کرده بودند.

حادثه جدید تجاوز گروهی در هند از آخرین سری تجاوزهایی بوده که خشم مردم را برانگیخته و تظاهرات‌های گسترده را در پی داشته است.

برخی کارشناسان معتقدند، یکی از دلایل مهم شکست حزب «مان‌موهان‌سینگ» در انتخابات اخیر هند، عدم موفقیت وی در برخورد با این گونه حوادث بود. حادثه روز پنجشنبه احتمالاّ زنگ خطر را برای نخست وزیر جدید هم به صدا در آورده است.

8 خرداد 1393