h کدام کشور بیشترین فرزند نامشروع را دارد؟+نمودار - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کدام کشور بیشترین فرزند نامشروع را دارد؟+نمودار,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کدام کشور بیشترین فرزند نامشروع را دارد؟+نمودار,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کدام کشور بیشترین فرزند نامشروع را دارد؟+نمودار

کدام کشور بیشترین فرزند نامشروع را دارد؟+نمودار

کدام کشور بیشترین فرزند نامشروع را دارد؟+نمودار

ایالات متحده آمریکا با 428 میلیون، هلند با 187 میلیون و انگلیس با 52 میلیون در رتبه‌های اول تا سوم کشورهای دارنده صفحات مستهجن هستند

حسن عباسی در سخنرانی سوم خرداد خود در دانشگاه تهران با توجه به آمارهای رسمی جهانی که در ذیل خبر آمده است، علت پایین بودن تعداد تولدهای خارج از ازدواج کشورهای اسلامی را بالا بودن سطح فرهنگ در این کشورها دانست. در عین حال وی آمار وحشتناک تعداد وب‌سایت‌های غیراخلاقی در این کشورها را با تعداد زنازادگان در این کشورها مرتبط دانست و این دو مقوله را ذیل جاهلیت مدرن و لیبرالیسم فرهنگی در این کشورها تعریف کرد:

نمودار شماره یک

همچنین در گزارشی که به تازگی در سایت نقشه خانواده جهانی منتشر شده است، آمار تعداد تولدهای خارج از ازدواج یا همان زنازادگان به تفکیک مناطق مختلف جهانی آورده شده است. در این آمار رسمی جهانی و عجیب، کشورهایی مورد بررسی قرار گرفته‌اند که تعداد تولدهای خارج از ازدواج آن‌ها به علت بالا بودن، ارزش بررسی را داشته است.

بالاترین آمار زنازادگی مربوط به کشور کلمبیا با %84 و کمترین آن مربوط به کشور هند با %1 است. همچنین با در نظر گرفتن آمارهای منطقه‌ای، بخش مرکزی و جنوبی قاره آمریکا بیشترین و خاور میانه کمترین میزان تعداد زنازادگان را داراست.

این مسئله بدین معناست که هنگام راه رفتن در خیابان‌های مثلا برزیل (%66)، احتمالا دو سوم انسان‌هایی اطراف خود می‌بینیم زنازاده هستند.

نمودار شماره دو

برای دیدن سند اینجا را کلیک کنید.

8 خرداد 1393