h ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 - sanjesh.org - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 - sanjesh.org,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 - sanjesh.org,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 - sanjesh.org

ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 - sanjesh.org

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش از روز یکشنبه 11 خرداد و در روز دوشنبه 19 خرداد 93 پایان می‌پذیرد.

به گزارش ظهور12 به نقل از فارس ، تمام داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در این آزمون که دارای شرایط عمومی و اختصاصی به شرط مندرج در اطلاعیه‌های این سازمان می‌باشند، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمایند.

همه داوطلبان برای ثبت‌نام در این آزمون باید در تاریخ تعیین شده ابتدا به سایت سازمان مراجعه نمایند و نسبت به دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق سایت سازمان اقدام کنند و نسبت به آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام مبادرت نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود داوطلب باید به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 144 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در رشته‌های تحصیلی موسسات آموزش غیرانتفاعی و غیردولتی نیز لازم است علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 29 هزار ریال دیگر برای دوره‌های مذکور اقدام کنند.

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 در روز پنجشنبه 23 مرداد 93 برگزار می‌شود.

کارت ورود به جلسه آزمون ثبت‌نام‌کنندگان به همراه برگ راهنمای مربوط از روز دوشنبه 20 مرداد تا چهارشنبه 22 مرداد بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد.

براساس ضوابط در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 93 از تعداد 74 کدرشته امتحانی به شرح جدول مندرج در دفترچه راهنما، پذیرش در 34 کدرشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در 40 کدرشته امتحانی براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت خواهد پذیرفت.

داوطلبان متقاضی در هر کدام از کدرشته‌های امتحانی مذکور اعم از کدرشته‌های پذیرش با آزمون یا پذیرش براساس سوابق تحصیلی لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام اقدام نماید.

7 خرداد 1393