h سازنده کلیپ «هپی» ایده پرداز تبلیغات روحانی است! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سازنده کلیپ «هپی» ایده پرداز تبلیغات روحانی است!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سازنده کلیپ «هپی» ایده پرداز تبلیغات روحانی است!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سازنده کلیپ «هپی» ایده پرداز تبلیغات روحانی است!

سازنده کلیپ «هپی» ایده پرداز تبلیغات روحانی است!

سازنده کلیپ «هپی» ایده پرداز تبلیغات روحانی است!

طراح رنگ بنفش برای تبلیغات حسن روحانی، همچنان در زندان رجایی‌شهر کرج به‌سر می‌برد

به گزارش ظهور12، وب سایت رادیو زمانه (RadioZamaneh) به نقل از گروهک موسوم به کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران، مدعی شد که کارگردان کلیپ غیراخلاقی "هپی" همان طراح رنگ «بنفش» در تبلیغات انتخاباتی دکتر حسن روحانی است.

به نوشته وب سایت رادیو زمانه، «ساسان سلیمانی، فیلمساز جوان ایرانی و طراح رنگ بنفش برای تبلیغات دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، همچنان در زندان رجایی‌شهر کرج به‌سر می‌برد. گفته می‌شود که ساسان سلیمانی کارگردانی ویدیوی "هپی" را به عهده داشته است.»

به گزارش کمپین بین‌الملی حقوق بشر در ایران، خانواده ساسان سلیمانی شنبه ۳ خرداد قصد داشتند برای آزادی او سندی را به عنوان وثیقه قرار دهند، اما دستگاه قضائی جمهوری اسلامی از پذیرفتن وثیقه خودداری کرده است.

رادیو زمانه همچنین در گزارش خود مدعی است: «بر اساس تحقیقات کمپین بین‌المللی حقوق بشر، مأموران زندان به ساسان سلیمانی اجازه نداده‌اند که بخوابد. به دلیل محرومیت از خواب، سلامت او به خطر افتاده و ظاهراً وضع جسمانی خوبی ندارد.»[!]

شایان ذکر است دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، شش نفر که در ساختن ویدیویی به نام "هپی" (Happy) مشارکت داشتند، توسط پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ بازداشت شدند.

رادیوزمانه یادآور شده است: «ماهنامه "زندگی ایده‌آل" در ایام انتخابات ریاست جمهوری ایران از ساسان به عنوان طراح رنگ بنفش برای کمپین انتخاباتی دکتر روحانی نام برده بود. وی درباره چگونگی انتخاب رنگ بنفش گفت: اسفند ۹۱ دوستانی از ستاد تبلیغاتی آقای روحانی خواستند پروژه عکاسی از ایشان را کارگردانی کنم. قرار بود عکس‌های آتلیه‌ای از ایشان گرفته شود تا بتوانند در بیلبورد‌ها و پوسترهای تبلیغاتی شان از آن‌ها استفاده کنند. قرار بود عکاسی در ساختمان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام شود. چند روز قبل، یکی از مشاوران ایشان برای هماهنگی‌های لازم با من در تماس بود و از من خواست رنگی را به عنوان رنگ تبلیغاتی ایشان پیشنهاد بدهم. من‌‌ همان موقع رنگ بنفش را پیشنهاد کردم و شماره دقیق رنگ را هم چند ساعت بعد به دستشان رساندم. بعد از آن، موقع عکاسی با دکتر روحانی درباره رنگ بنفش حرف زدیم و ایشان هم گفتند که رنگ خوبی است و به این ترتیب، رنگ بنفش، رنگ تبلیغاتی رئیس جمهور ایران شد.»

خاطر نشان می سازیم که چندی پیش همزمان با اعلام خبر دستگیری رقاصان کلیپ مبتذل، صفحه توییتر منتسب به دکتر روحانی جمله‌ای از اظهارات یک سال پیش ایشان را به زبان انگلیسی منتشر کرد که رسانه های بیگانه به صورت هماهنگ آن را "حمایت رئیس جمهور از هپی ها" قلمداد کردند!

6 خرداد 1393