h حمید استیلی پیراهنش را به حراج گذاشت+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمید استیلی پیراهنش را به حراج گذاشت+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمید استیلی پیراهنش را به حراج گذاشت+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمید استیلی پیراهنش را به حراج گذاشت+عکس

حمید استیلی پیراهنش را به حراج گذاشت+عکس

حمید استیلی پیراهنش را به حراج گذاشت+عکس

برای مراسم حراج پیراهن حمید استیلی که در روز گلزنی برابر آمریکا به تن کرده بود و عواید آن به سود کودکان سرطانی است، جمعی از چهره‌های مطرح ورزشی و سینما دعوت شده‌اند.

به گزارش ظهور12، مراسم حراج و گلریزان برای پیراهن حمید استیلی در جام جهانی 1998 فرانسه که آن را در جریان به ثمر رساندن گل برتر قرن بیستم برابر آمریکا به تن داشت، جمعی از چهره‌های مطرح ورزش، سینما، پیشکسوتان، مربیان و مدیران فوتبال دعوت شده‌اند.

مسوولان برگزاری این مراسم با اعلام این مطلب عنوان کردند که تعداد زیادی از این افراد قول حضور در این مراسم خیریه را داده‌اند. همچنین اعلام شده است در این مراسم، حاضران می‌توانند با هر توانایی مالی به صورت همت عالی در مراسم گلریزان برای این پیراهن شرکت کنند و مبلغ یاد شده نیز برای حمایت و درمان کودکان سرطانی هزینه خواهد شد.

گفتنی است؛ مراسم حراج پیراهن و گلریزان برای کودکان سرطانی، روز چهارشنبه هفتم خرداد ماه از ساعت 21 الی 23 در سالن ایران شمس، واقع در ابتدای بزرگراه کردستان برگزار خواهد شد.

5 خرداد 1393