h سوتی های فصل نهم سریال 24 + تصاویر و فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سوتی های فصل نهم سریال 24 + تصاویر و فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سوتی های فصل نهم سریال 24 + تصاویر و فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سوتی های فصل نهم سریال 24 + تصاویر و فیلم

سوتی های فصل نهم سریال 24 + تصاویر و فیلم

سوتی های فصل نهم سریال 24 + تصاویر و فیلم

فصل نهم سریال 24 که پس از 4 سال در حال پخش از کانال‌های تلویزیونی آمریکاست، در همین ابتدای کار دارای چند گاف است.

فصل نهم سریال 24 که 4 سال پس از اتمام پخش فصل هشتم آن در حال پخش از کانال‌های تلویزیونی آمریکاست، در همین ابتدای کار دارای چند گاف است. در بخشی از قسمت چهارم سریال، می‌بینیم که نقش اول داستان (جک باور) برای هک کردن یک وب‌سایت از پروتکلی استفاده می‌کند که دارای اعدادی بالاتر از 255 است.

گاف‌های فصل نهم سریال 24+ تصاویر
همانطور که می‌دانید،Internet Protocol Version 4 عددی 32 بیتی است که هر بیت آن از 0 یا 1 تشکیل شده و برای سهولت در خواندن و نوشتن، هر 8 بیت با یک نقطه (Dot) جدا می‌شود. هر یک از چهار بخش را یک هشتایی (Octet) می‌گویند؛ زیرا طول آن ۸ بیت (یا ۱ بایت) است و می‌تواند عددی از ۰ تا ۲۵۵ باشد. پس ۲ به توان ۳۲  (232)آدرس مختلف داریم. اما باز هم برای راحتی کار، بنا بر قرارداد هر 8 بیت را از حالت باینری به حالت دسیمال می‌نویسیم که قابل فهم‌تر باشد. کمترین آدرسIP  که می توانیم داشته باشیم 0.0.0.0 است که هر 32بیت آدرس ما با صفر پر شده است و بیشترین آدرس IP برابر با 255.255.255.255 است که همه 32 بیت آدرس با 1 پر شده است.
در بخشی از قسمت نخست این سریال هم، هنگامی که تعدادی خودروی نظامی آمریکایی در افغانستان نشان داده می‌شود، در زیر تصویر «ایالت کجکی» به نمایش در می‌آید و این در حالی است که افغانستان اصلا استانی به نام کجکی ندارد بلکه نام منطقه کوچکی در جنوب افغانستان است. کارگردان این اثر اگر به نکته مذکور دقت داشت، می‌توانست به جای کلمه province از کلماتی چون district،area یا region استفاده کند.
گاف‌های فصل نهم سریال 24+ تصاویر
همچنین این سریال در نخستین سکانسی که پس از 4 سال نشان می‌دهد با نشان دادن محله مسلمان نشین شرق لندن و القای حس ترس و ترور سعی در ترویج اسلام‌هراسی دارد:

...

دانلود کلیپ

1. منبع: ویکی پی‌جی
4 خرداد 1393